Новини / Логістика     05 травня 2022 16:06

Maersk завершила операції в російських портах і йде з ринків рф та білорусі

Компанія зафіксувала збиток від діяльності у країні-агресорі у $718 млн та продає свою частку в Global Ports Investments

Данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі. Про це повідомляє Reuters.

Maersk проінформувала, що вже виставлено на продаж частка 30,75% у компанії Global Ports Investments. Ця частка була придбана данським контейнерним оператором у 2012 році і тоді Maersk стала співвласником компанії, що керує шістьма контейнерними терміналами у рф поряд з іншими акціонерами, зокрема, «Росатомом».

Наразі, як заявляють у Maersk, знайдено декілька потенційних покупців на частку у Global Ports, з ними ведуться перемовини, але оголошувати їх назви компанія ще вважає передчасним.

Читайте такожНайбільша у світі контейнерна компанія Maersk припиняє діяльність у Росії

«Наші офіси на Далекому Сході, в Новоросійську та Калінінграді закриються вже влітку 2022 року. Офіси в Санкт-Петербурзі та Москві працюватимуть до кінця року. Наш білоруський офіс також буде закрито влітку», – йдеться у повідомленні компанії.

Зараз частка Maersk на світовому ринку контейнерних перевезень оцінюється у 17%. При цьому на ринку рф, не дивлячись на надходження від продажу активів, компанія зафіксувала збиток у $718 млн, який включає 20 000 контейнерів, що «застрягли в росії».

Але, як заявив зазначив виконавчий директор компанії Сорен Скоу, «Ми не повернемося, поки не вирішимо, що росія знову грає хорошу та конструктивну роль у світі».

Нагадаємо, що працівникам російського автозаводу виділять ділянки під картоплю через “складне економічне становище”.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також