Новини    04 травня 2023 18:54

У НІБУЛОН планують перетворити філію “Бессарабську” в елеватор з млином

На сьогодні рекорд філії по відвантаженню становить 170 тисяч тонн зернових на місяць, у той час, як її потенціал є значно вищим і сягає 300 тисяч тонн

У НІБУЛОН заявили, що розглядають план побудови на локації філії “Бесарабської” повноцінного елеватора. Планується, що елеватор буде розрахований на одночасне зберігання 118,5 тисяч тонн зернових, і високотехнологічного сучасного млина потужністю 750 тонн на день.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Директор із взаємодії з органами влади та питань сталого розвитку Михайло Різак вважає, що млин зможе працювати як на потреби внутрішнього споживача в Україні, так і слугувати інтересам місії захисту продовольчої безпеки UN World Food Program.

Читайте також: У компанії “Нібулон” вважають, що поставки українського зерна не є загрозою для європейських ринків

На сьогодні рекорд філії по відвантаженню становить 170 тисяч тонн зернових на місяць, у той час, як її потенціал є значно вищим і сягає 300 тисяч тонн, тобто у два рази більший.

Про плани компанії директор із взаємодії з органами влади та питань сталого розвитку розповів під час візиту на філію “Бессарабська” посла U.S. Embassy Kyiv Ukraine Бріджит Брінк та директора Місії USAID в Україні Джеймса Хоуп.

Читайте також: Попри війну “Нібулон” будує новий термінал на Дунаї

Зараз WFP користується переробними потужностями Туреччини, спрямовуючи туди українське збіжжя зерновим коридором. Проте так само можна транспортувати з України вже готові борошно, висівки та інші продукти обробки зернових. При цьому на окреслені перспективи суттєво впливає стан залізничної інфраструктури у регіоні. Приємно, що присутні на зустрічі Віце-прем’єр-міністр України Олександр Кубраков та його заступники Юрій Васьков і Мустафа Наєм розуміють проблему та готові докладають зусилля для її вирішення.
Нагадаємо, компанія “НІБУЛОН” оптимізує роботу Ізмаїльського терміналу. Об’єкт реалізували як перевантажувальний комплекс, нині ж розглядаються варіанти, як перетворити його на повноцінний елеватор з можливістю накопичення. Про це заявив директор з торгівлі компанії Володимир Славінський в інтерв’ю The Page.

ТОВ СП “НІБУЛОН” розпочинає посівну кампанію ярих культур.

У ТОВ СП “НІБУЛОН” призначили міжнародну консультативну раду для формування стратегії наступного етапу розвитку компанії. Команда із трьох міжнародних експертів має десятки років досвіду роботи на товарних ринках, у банківській, фінансовій сферах та у менеджменті в Україні та за кордоном.
На елеваторах ТОВ СП “НІБУЛОН” для сушіння зерна використовується виключно газ. У компанії зазначили, що на сьогодні ринкова ціна на газ на 55-65% вища ніж влітку, та на 35-45% вища ніж у жовтні минулого року.
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...