Новини    28 вересня 2022 18:54

Цукровий сезон розпочали на Гнідавському заводі

На підприємстві провели модернізацію обладнання для безперебійного проходження сезону

“Гнідавський цукровий завод” запустив процес бурякопереробки у 2022/23 МР. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

“Одна з передумов успіху підприємства — високоякісна сировина, яку завод вирощує разом зі своїми партнерами — сільгоспвиробниками. На підприємстві розробили власну схему роботи з буряком, об’єктивно вигідну для підприємства і сільгоспвиробника”, — зазначили у пресслужбі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

На підприємстві була проведена модернізація обладнання для безперебійного проходження сезону.

Кожен рік “Гнідавського цукрового заводу” розпочинається задовго до початку сезону цукроваріння. Одна з передумов успіху підприємства високоякісна сировина, яку завод вирощує разом зі своїми партнерами – сільгоспвиробниками.

Ще задовго до старту сезону цукроваріння на заводі розпочинають пуско-налагоджувальні роботи аби до старту підійти у “повній бойовій готовності”.

Окрім цього, одразу на підприємстві розпочався відпуск сирого жому для сільгосппідприємств та населення.

Довідка. “Гнідавський цукровий завод” заснований в 1958 році. Завод випускає цілу лінійку продукції: дрібнокристалічний і крупнокристалічний цукор-пісок, швидкорозчинний цукор і желюючий цукор, а також природний коричневий цукор.

Нагадаємо, на Гнідавському цукровому заводі перероблятимуть кукурудзу на біоетанол.

Виробники цукру в Україні цьогоріч мають дві проблеми — війна та ціна на енергоносії.

Національна асоціація цукровиків України “Укрцукор”, від свого імені та від імені виробників цукру та аграріїв, які вирощують цукровий буряк, звернулась до Міжнародної організації по цукру (ISO) з проханням припинити співпрацю з рф.

25% площ, з яких цукровий буряк надходитиме на перероблення до цукрових заводів “Укрпромінвест-Агро” у поточному році, — поля учасників партнерської програми компанії. Про це йшлося під час зустрічі представників “Укрпромінвест-Агро” з аграріями Вінниччини.

У 2021 році посівна площа цукрового буряка збільшилася до 226,6 тисячі гектарів, високій урожайності сприяла погода.

Через війну в Україні знову подорожчав цукор. Наразі він виріс на три гривні за кілограм, якщо порівнювати із ситуацією у серпні.

За словами заступника міністра, цього року, попри всі складнощі через війну, аграрії посіяли 180 тис. га цукрового буряка.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...