Новини / Аналітика     03 липня 2022 19:24

Цукровий буряк матиме високу рентабельність — аналітики

Аграрії ставлять собі питання, що сіяти наступного року. Тому цукровий буряк може стати хорошим входом із ситуації.

25% площ, з яких цукровий буряк надходитиме на перероблення до цукрових заводів “Укрпромінвест-Агро” у поточному році, — поля учасників партнерської програми компанії. Про це йшлося під час зустрічі представників “Укрпромінвест-Агро” з аграріями Вінниччини, передає AgroPortal.

Війна порушила звичайні плани, створивши додаткові проблеми з логістикою та експортом багатьох культур. Аграрії ставлять собі питання, що сіяти наступного року. Тому цукровий буряк може стати хорошим входом із ситуації.

“Переваги очевидні. Реалізація цукру практично не залежить від експорту: 90% продажів припадає на локальний ринок; ціни на продукт помірно зростають, тож прибутковість на цій культурі буде чи найвищою серед можливих альтернатив. Водночас термін зберігання цукру суттєво більший за зернові — 4 роки і більше”, — зазначили у компанії.

УПІ в межах програми пропонує агроконсалтинг та послуги з оренди техніки.

Довідка. “Укрпромінвест-Агро” — вертикально інтегрована агропромислова компанія. Земельний банк на даний час складає 116,5 тис. га. Основні напрями діяльності: вирощування сільськогосподарських культур, виробництво цукру, молочне і м’ясне тваринництво, виробництво борошна.

Нагадаємо, у 2021 році посівна площа цукрового буряка збільшилася до 226,6 тисячі гектарів, високій урожайності сприяла погода.

Національна асоціація цукровиків України “Укрцукор”, від свого імені та від імені виробників цукру та аграріїв, які вирощують цукровий буряк, звернулась до Міжнародної організації по цукру (ISO) з проханням припинити співпрацю з рф.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також