Новини / Рослинництво     14 лютого 2022 19:40

Ціни на українському ринку кукурудзи стабілізувались після нещодавнього росту

Погодні умови в Південній Америці знову стають посушливими, що викликає побоювання ринку кукурудзи

Ціни на українському ринку кукурудзи стабілізувались після нещодавнього росту. Про це повідомили аналітики Barva Invest у Telegram. За словами експертів, ціни на українському ринку пшениці залишаються стабільними.

Зазначається, що котирування кукурудзи показали зростання після чуток про можливу купівлю Китаєм американської кукурудзи та на фоні зростання політичної напруги навколо України. Березневий ф’ючерс на американську кукурудзу зріс на $0,09 за бушель, а на чорноморську залишився без змін.

“Погодні умови в Південній Америці знову стають посушливими, що викликає побоювання ринку щодо подальших перспектив тамтешнього урожаю кукурудзи. Також США відзвітували про продаж 128 тис. т кукурудзи до Японії”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Тайвань планує закупити 55 тис. т американської пшениці. Японія оголосила про черговий тендер на закупівлю 80 тис. т пшениці, а Сирія має намір закупити 200 тис. т. Крім того, ставка експортного мита на російську пшеницю продовжує знижуватись і з поточного тижня становитиме $92,8 за т.

«Котирування пшениці показали значне зростання на фоні гучних заяв останніх днів про потенційну агресію Росії. Березневий ф’ючерс на Чикаго зріс на $0,26 за бушель. Ціна на європейську пшеницю зросла на 7.75 €/т, а на чорноморську на $5,25 за т», — вважають експерти.

Раніше Landlord повідомляв, що з України експортували понад 16 млн тонн кукурудзи.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також