Новини / Технології / Трейдинг     18 травня 2023 13:13

В Україні запрацював мобільний додаток для фермерів єБазар


В Україні з’явився мобільний додаток для всіх фермерів та простих українців, який допоможе збути надлишок вирощеної в саду чи на городі продукції. Для цього навіть не потрібно їхати на базар.

Про це повідомляє SEEDS.

Новий додаток отримав назву єБазар. Його метою є розвиток фермерства в Україні та створення механізму з продажу чи обміну продукції для домашніх господарств і фермерів, розповів автор ідеї та співзасновник проєкту єБазар Павло Войцехівський.

єБазар створений з метою допомогти дрібним господарствам та домашнім фермерам з реалізацією власної продукції.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“З одного боку є фермерські та домашні господарства, які мають надлишок продукції, в яких є обмежений доступ до ринків продукції. Або ж вони вже реалізовують свій товар, але їм не підходить ціна через те, що посередники диктують умови. Або ж у них є якісь витрати на транспортування і їм треба далеко їхати до ринку”, – розповів Войцехівський.

З іншого боку, за його словами, є покупці, які хочуть і шукають домашні продукти. Тому, ще одна мета додатка –  надати доступ до якісних харчових продуктів від локальних господарств за доступною ціною і близьким географічним розміщенням.

Наразі додаток доступний для усіх власників смартфонів з операційною системою Android та іОS. Вебпортал обіцяють запустити за кілька місяців.

Нагадаємо, компанія Precision Planting представила новий мобільний застосунок Panorama для польових даних.

Український додаток “Пасіка у смартфоні” вийшов на міжнародні ринки. Українська “Пасіка у смартфоні” успішно використовується у Польщі та Канаді.

Вінницьке підприємство учасник агрокластера “АгроВін” розробило технологію дистанційного пошуку мін на полях за допомогою сільськогосподарської техніки.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також