Новини / Технології     04 січня 2023 18:32

Селекціонери працюють над створенням нових сортів черешні без кісточки

Перші результати поточних біотехнологічних досліджень, що проводяться у США та Великій Британії, викликають великий резонанс

Завдяки новим технологіям генетичного редагування найближчим часом представлять сорти черешні без кісточок та стійкі до розтріскування та хвороб сорту цієї культури. Про це в інтерв’ю FreshPlaza розповів науковий координатор виставки фруктової індустрії Macfrut Стефано Луглі, передає AgroTimes.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Перші результати поточних біотехнологічних досліджень, що проводяться у США та Великій Британії, викликають великий резонанс. Різноманітні стартапи, що підтримують транснаціональні корпорації та деякі міжнародні дослідницькі інститути, інвестують значні кошти у розведення черешні завдяки технологіям допоміжної еволюції.

Завдяки новим технологіям генетичного вдосконалення, заснованим на редагуванні геному та цисгенези, найближчим часом будуть представлені сорти черешні без кісточок, – сказав Стефано Луглі. – Крім того, можна буде вирощувати стійкі до розтріскування сорти та рослини, стійкі до хвороб, здатні адаптуватися до кліматичних змін. Технології допоміжної еволюції дозволять отримати покращені сорти, ідентичні традиційним, але за нижчою ціною, ніж отримані за звичайної селекції, завдяки швидшим і точнішим методам селекції.

Нагадаємо, компанія Plant & Food Research Ltd (PFR) із Нової Зеландії розробила лінійку сортів абрикоса. Виробники цієї кісточкової культури потребують нових сортів, що добре переносять умови ранньої весни, мають стабільну врожайність, гарні смакові якості, текстуру та лежкість плодів.

Анатолій Лаба, селекціонер, член Асоціації селекціонерів, помологів та садівників вирощує в селі Пільний Олексинець Хмельницької області гібриди кісточкових, у тому числі й чорну абрикосу.

Червоноплідні яблука з деталізованими малюнками пам’яток архітектури та відомих картин вирощують у префектурі Аоморі на півночі Японії та експортують до Франції.

В Австралії розробляють програму селекції для підвищення жаростійкості пшениці. Cпільний проєкт між Університетом Сіднея, InterGrain, Agriculture Victoria та Департаментом первинної промисловості та регіонального розвитку Західної Австралії працює над виведенням більш стійких до спеки сортів пшениці.

Американська селекційна компанія Fall Creek Farm & Nursery вивела новий сорт лохини. Селекціонери презентували сорт PeachyBlue ‘ZF08-029’, що виділяється великими ягодами, високою врожайністю та персиковим ароматом.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також