Новини / Ринок землі     30 серпня 2021 14:17

Ринок землі: щодня реєструється у середньому по 200 угод

Після запуску ринку землі уже продали 23 тисячі гектарів паїв

В Україні після запуску ринку землі, щодня реєструється у середньому по 200 угод. Про це під час презентації першого результату запуску ринку повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба, передає Укрінформ.

За його словами, з  1 липня зареєстровано 10683 угоди купівлі-продажу земельних ділянок.

“Середній розмір земельної ділянки — приблизно 2 гектари, що відповідає середньому розміру земельного паю в Україні”, – сказав Дзьоба.

Понад 100 угод, а це найбільша кількість,  укладено у Полтавській області, де змінили власників майже 2700 гектарів. На другому місці Харківщина — 684 угоди (2 616 га). На третьому опинилася Кіровоградська область, 555 угод (2074 га).с

Читайте: В Європейській Бізнес Асоціації попереджають про загрозу скорочення виробництва та експорту продукції птахівництва

За його словами, серед нових власників — приблизно 4400 унікальних покупців.

“Левова частка угод (до 99%) укладаються фізичними особами. Проте не забуваймо, що можливість купувати землю мають і юридичні особи. Але це не стосується так званої “підмораторної” землі (земель сільгосппризначення)”, – пояснив Дзьоба.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, наскільки здешевіє соняшникова олія до кінця місяця: прогноз.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також