Новини / Ринок землі     16 серпня 2019 15:32

Публічна кадастрова карта тепер і на мобільних пристроях

Мобільна версія публічної кадастрової карти, яку презентував Держгеокадастр, працює в тестовому режимі, можна подати пропозиції щодо її вдосконалення.

Українцям пропонують  протестувати версію Публічної кадастрової карти, адаптовану для мобільних пристроїв, про неї повідомляє офіційний портал Держгеокадастру.

Окрім звичних для користувачів сервісів, нова версія карти забезпечує можливість навігації за назвою населеного пункту, пошуку за географічними координатами (не лише за кадастровим номером ділянки). У мобільній версії доступні елементи геолокації.

Розробники мобільної версії обіцяють зручність пошуку та швидкість обробки даних.

Щоб вдосконалити сервіс, Держгеокадастр залучає користувачів до опитування та збирає пропозиції для вдосконалення роботи. Форму опитування шукайте вгорі сторінки тестової версії, яка розташована за цим посиланням.

Читайте: Цього року 73% документів на землю до Держгеокадастру подано онлайн

Публічна кадастрова карта – сервіс, де публікуються відомості з Державного земельного кадастру. Дозволяє дізнатися інформацію про форму власності, цільове призначення земель. За платним запитом в електронній формі можна отримати витяг та більш розширену інформацію про земельну ділянку, у тому числі й про її власника.

Як повідомляв раніше Landlord, в Україні пропонують контролювати експертів Держгеокадастру в питаннях оцінки землі.

Читайте також