Довідка: ГК “Прометей” — торгово-виробниче об’єднання, яке спеціалізується на закупівлі, зберіганні, доопрацюванні та логістиці зернових культур та соняшнику.
Група компаній “Прометей” придбала для спеціалістів виробничого та елеваторного напрямків службові автомобілі марки Renault.
Про це повідомили в пресслужбі компанії.
На трьох Renault Express будуть їздити механіки та агроном, які обслуговують виробничі підприємства компанії, а ключі від двох Renault Duster отримали регіональні директори елеваторного напрямку.
“Службові автомобілі підвищать ефективність менеджерів середньої ланки Прометея, зроблять виконання обов’язків більш продуктивним та оперативним”, — зазначили в компанії.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
Нагадаємо, група компаній “Прометей” підписала лізингову угоду з ПУМБ на 3 мільйони доларів. Договір лізингу з ПУМБ передбачає виробництво залізничних вагонів для перевезення зерна.
У лютому група компаній “Прометей” придбала 7 тягачів з причепами DAF та напівпричепами WIELTON. Угода відбулась коштом 38 млн грн ліміту, виділеного OTП-Банком в межах лізингової програми. Придбання вантажівок стало черговим кроком по реалізації стратегії транспортної незалежності компанії. Найближчим часом планується довести кількість зерновозів до 100 одиниць.
Раніше один з елеваторів ГК “Прометей” відновив свою діяльність на Харківщині.
ГК “Прометей” направила транш у 500 тис. грн на закупівлю гуманітарної допомоги регіональним підрозділам ЗСУ та Територіальної оборони.
Раніше також “Прометей” виділили 2 млн грн для гуманітарної допомоги армії.
Збір цьогорічних зернових у ГК “Прометей” розпочали з озимого ячменю. Площі з цією культурою розташовані переважно в Баштанському районі Миколаївської області.
Виробничий напрям ГК “Прометей” відзвітував про закінчення жнив ранніх зернових. Площа збору пшениці в Миколаївській області склала 6 500 га, всього було намолочено понад 45 тис. т збіжжя.
Валерія Пепеля
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!