Новини / Техніка     07 квітня 2023 14:15

“Прометей” уклав лізингову угоду на придбання вагонів-зерновозів


Група компаній “Прометей” підписала лізингову угоду з ПУМБ на 3 мільйони доларів. Договір лізингу з ПУМБ передбачає виробництво залізничних вагонів для перевезення зерна.

Про це повідомляється на сайті компанії  “Прометей”.

“Цей кредит можна розглядати як схвальну оцінку діяльності групи компаній “Прометей” зі сторони кредитної установи. На другому році війни ми відчуваємо колосальне навантаження, працюючи в таких обмежених умовах, але продовжуємо активно рухатися та вчасно виконуємо попередньо взяті на себе зобов’язання. Позитивна кредитна історія “Прометея”, наявність власного капіталу та прозорі джерела доходів, – все це дозволяє нам залучати кошти на внутрішньому ринку, зокрема співпрацювати з лізинговими установами, держбанками, а також західними банками, – розповідає Ірина Івченко, керівник сектору корпоративних фінансів групи “Прометей”.

В планах Групи продовжити співпрацю з ПУМБ за умови збільшення ліміту фінансування.

Нагадаємо, у лютому група компаній “Прометей” придбала 7 тягачів з причепами DAF та напівпричепами WIELTON. Угода відбулась коштом 38 млн грн ліміту, виділеного OTП-Банком в межах лізингової програми. Придбання вантажівок стало черговим кроком по реалізації стратегії транспортної незалежності компанії. Найближчим часом планується довести кількість зерновозів до 100 одиниць.

Довідка. ГК “Прометей” — торгово-виробниче об’єднання, яке спеціалізується на закупівлі, зберіганні, доопрацюванні та логістиці зернових культур та соняшнику.

Нагадаємо, раніше один з елеваторів ГК “Прометей” відновив свою діяльність на Харківщині.

ГК “Прометей” направила транш у 500 тис. грн на закупівлю гуманітарної допомоги регіональним підрозділам ЗСУ та Територіальної оборони.

Раніше також “Прометей” виділили 2 млн грн для гуманітарної допомоги армії.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також