Новини    01 лютого 2023 17:32

“Прометей” поповнив власний автопарк новими тягачами

Власний транспорт значно посилить конкурентні позиції Прометея і дозволить уникнути дефіциту зерновозів

Група компаній “Прометей” придбала 7 тягачів з причепами DAF та напівпричепами WIELTON. Угода відбулась коштом 38 млн грн ліміту, виділеного OTП-Банком в межах лізингової програми, повідомляється на сайті.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Придбання вантажівок стало черговим кроком по реалізації стратегії транспортної незалежності компанії. Найближчим часом планується довести кількість зерновозів до 100 одиниць.

Власний транспорт значно посилить конкурентні позиції Прометея і дозволить уникнути дефіциту зерновозів, який традиційно спостерігається на вітчизняному ринку перевезень, особливо в сезон.

Придбання вантажного транспорту коштом лізингової програми від OTП-Банка дозволило компанії отримати “довгі гроші” на внутрішньому ринку, дефіцитні в складні часи.

Поповнення автопарку на умовах лізингу ми розглядаємо як довгострокову інвестицію, причому вигідну в умовах нестабільної економіки. Дбати про нашу транспортну самостійність ми маємо навіть в умовах воєнного стану. В перспективі ми плануємо мати парк на 200 машин, які повністю задовільнять наші потреби у зернових перевезеннях, – зазначив Валерій Ступак, заступник керівника сектору корпоративних фінансів Групи Прометей.

Довідка. ГК “Прометей” — торгово-виробниче об’єднання, яке спеціалізується на закупівлі, зберіганні, доопрацюванні та логістиці зернових культур та соняшнику.

Нагадаємо, раніше один з елеваторів ГК “Прометей” відновив свою діяльність на Харківщині.

ГК “Прометей” направила транш у 500 тис. грн на закупівлю гуманітарної допомоги регіональним підрозділам ЗСУ та Територіальної оборони.

Раніше також “Прометей” виділили 2 млн грн для гуманітарної допомоги армії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...