Новини / Елеватори     01 червня 2022 13:42

Харківський елеватор ГК “Прометей” розпочинає відновлювати діяльність

Всю весну з елеватора не відбувалось відвантажень, а саме підприємство було "законсервоване"

Один з елеваторів ГК “Прометей” відновлює свою діяльність на Харківщині.

Про це повідомляє пресслужба ГК “Прометей” на сайті.

В джерелі повідомляється, що розпочинає свою роботу  елеватор “Золочів”, розташований у Харківській обл., смт. Золочів. Підприємство вже повертає персонал на роботу та поступово відновлює свою планову діяльність. Наразі планується розширення відвантажень та спектру послуг сільгоспвиробникам.

Директор елеватора Данило Данилов повідомив: “Коли лінія фронту від нас відсунута, ми маємо намір переходити в більш активний режим роботи. Наразі регулярно контролюється якість продукції, ведеться необхідний облік”

У повідомленні наголошується, що “Золочівський елеватор” з початку березня знаходився під посиленою охороною і був фактично “законсервований”. До цього часу відвантаження не здійснювалися. Наразі завдяки відновленій системі енергопостачання проходять роботи з контролю якості зернових та олійних.

Читайте також: Туреччина проведе перемовини з росією щодо коридорів для зерна з України

Щоб підтримувати життєдіяльність елеватора, на підприємстві працювала охорона і директор, а також позмінно виходив персонал по обслуговуванню.

“Наші зерносховища з перших днів війни були переведені у військовий режим і були під особливою охороною. Це дозволило повноцінно функціонувати більшій частині активів зі зберігання зерна. Запуск роботи “Золочівського елеватора” дозволить посилити блок активів Групи, що працюють у штатному режимі, і надалі допоможе знизити дефіцит елеваторних потужностей загалом по галузі в новому сезоні”, – зазначила пресслужба компанії.

Нагадаємо, окупанти рф крадуть українські добрива з елеваторів ГК “Прометей”.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також