Новини / Логістика     10 травня 2023 13:19

Порт Констанца зможе перевантажити понад 20 мільйонів тонн зерна у випадку закриття зернового коридору


Румунський порт Констанца в разі закриття “зернового коридору” зможе перевантажити 12 млн т кукурудзи і приблизно стільки ж пшениці, включаючи румунське, сербське та українське зерно.

Про це на міжнародній конференції EURO GRAIN HUB Exchange & Forum розповів трейдер компанії Cargill Александру Нягу, пише Elevatorist.com.

Більшість учасників ринку сподіваються, що “зерновий коридор” у Чорному морі продовжить роботу. Проте в порту Констанца розглядають сценарії з різними обсягами перевалювання у разі його закриття.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Маємо надію, що коридор не закриють. Можливо, буде невелика зупинка на кілька тижнів чи на місяць між сезонами, але скоріш за все він продовжить працювати. Але навіть якщо “зерновий коридор” закриють, Україна зможе експортувати наступного року (маркетингового року, — прим. ред.) 50 млн т зерна, тому що логістика через сусідні країни значно покращилася”, — вважає Нягу.

Експерт прогнозує, що в разі припинення українського експорту через порти Великої Одеси в Констанцу надійде близько 6 млн т кукурудзи та 4 млн т пшениці врожаю-2023.

Нагадаємо, у Румунії мають намір побудувати новий сучасний зерновий термінал у порту Констанца. Портовий оператор Socep вже розпочав необхідні для цього процедури.

ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” (УДП) досягнуло рамкової домовленості з TTS Group S.A. щодо можливості здійснення перевалки на рейдових стоянках порту Констанца (Румунія).

Біля кордону Угорщини з Україною розпочав роботу найбільший у Європі наземний контейнерний термінал, метою якого є збільшення постачання українського зерна через Угорщину до портів Адріатичного моря.

На залізничній станції Чоп почав роботу логістичний хаб з широкими та вузькими коліями по перевалці будь-якої сільськогосподарської продукції та продуктів перероблення. Типи вантажів — насипний, наливний та фасований (біг-беги та мішки).

Консалтингова компанія DB Engineering&Consulting визначила кілька маршрутів у Європі, які сумісні з українськими вагонами-хоперами.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також