Новини / Політика / Фінанси     28 вересня 2022 12:37

ООН розгорне офіс продовольчої організації ФАО в Україні


Продовольча та сільскогосподарська організація ООН (ФАО) за погодженням з Кабінетом міністрів України розгорне в Україні офіс організації.

Про це 28 вересня повідомляє Міністерство економіки України.

Читайте також: В Миколаївській області продається елеваторний комплекс об’ємом зберігання 84 700 м 3

“Україна давно та плідно співпрацює з ФАО – організацією, місією якої є боротьба з голодом по всьому світу. Однак через війну, розв’язану Росією, допомога потрібна вже нам. ФАО надає її, зокрема, реалізуючи спільно з урядами країн-партнерів програми підтримки українських аграріїв” – заявила віцепрем’єр-міністр економіки Юлія Свириденко.

Станом на середину серпня ФАО надала кошти на допомогу для 80 тис. осіб в 13 регіонах України.

Створення офісу ФАО в Україні дозволить підняти співробітництво на значно вищий рівень. Це стосується програм підтримки сільгоспвиробника і надання гуманітарної допомоги українцям, що опинилися у складних життєвих обставинах. Перспектива роботи, на яку розраховує міністерство – це сприяння українському експорту та створення експортоорієнтованої економіки.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Нагадаємо, вартість зберігання зерна в рукавах в десятки разів менша, ніж вартість зберігання на елеваторі. Якщо на елеваторі цифри становлять — 1180 грн/т, то в полімерних рукавах — 16,6 грн/т на місяць. Рукава аграрії можуть отримати за програмою ФАО – перші рукави будуть в Україні вже у цьому жовтні.

Отримати рукави для зерна можна через Державний аграрний реєстр, де потрібно заповнити розділ “Діяльність та активність”.

АНТОН КОРЖ

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також