Новини    17 травня 2023 17:13

Один із терміналів “Нібулон” відновив прийом зернових на Дніпрі

Восени 2022 року відновили роботу всіх річкових підприємств компанії, що знаходяться на підконтрольних Україні територіях

Компанія “Нібулон” відновила роботу всіх річкових терміналів на території, яка наразі підконтрольна Україні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Компанія частково відновила річкові перевезення на Дніпрі. Зокрема, зернові вантажі з суден приймає філія компанії у Кременчуці, інформацію USM підтвердили у пресслужбі компанії “Нібулон”.

Читайте також: Попри війну “Нібулон” будує новий термінал на Дунаї

Восени 2022 року відновили роботу всіх річкових підприємств компанії, що знаходяться на підконтрольних Україні територіях. Мовиться і про термінали на лівому березі Дніпра, які вже приймають збіжжя з Харківської та Запорізької областей.

Читайте також: UGTC TRADE розповіла як втратила 700 тисяч доларів через простої у зерновому коридорі

Нагадаємо, до повномасштабного вторгнення “Нібулон” був лідером річкових перевезень аграрної продукції в Україні. Компанія системно нарощувала власний флот та будувала річкові термінали на Дніпрі та Південному Бузі. Велика війна заблокувала роботу на внутрішніх водних шляхах. Та навіть за таких умов компанія знайшла можливості поновити роботу свого флоту і терміналів.

З метою збільшення обсягів експорту “великим” суднам, які доставляють агропродукцію з портів Великої Одеси в межах “зернового коридору”, продовжили пріоритетність при проходженні Босфору.

У НІБУЛОН заявили, що розглядають план побудови на локації філії “Бесарабської” повноцінного елеватора. Планується, що елеватор буде розрахований на одночасне зберігання 118,5 тисяч тонн зернових, і високотехнологічного сучасного млина потужністю 750 тонн на день.

Компанія “НІБУЛОН” оптимізує роботу Ізмаїльського терміналу. Об’єкт реалізували як перевантажувальний комплекс, нині ж розглядаються варіанти, як перетворити його на повноцінний елеватор з можливістю накопичення. Про це заявив директор з торгівлі компанії Володимир Славінський в інтерв’ю The Page.

ТОВ СП “НІБУЛОН” розпочинає посівну кампанію ярих культур.

У ТОВ СП “НІБУЛОН” призначили міжнародну консультативну раду для формування стратегії наступного етапу розвитку компанії. Команда із трьох міжнародних експертів має десятки років досвіду роботи на товарних ринках, у банківській, фінансовій сферах та у менеджменті в Україні та за кордоном.
На елеваторах ТОВ СП “НІБУЛОН” для сушіння зерна використовується виключно газ. У компанії зазначили, що на сьогодні ринкова ціна на газ на 55-65% вища ніж влітку, та на 35-45% вища ніж у жовтні минулого року.
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...