Новини    06 вересня 2023 20:46

Насіннєвий завод на Житомирщині поступово збільшує потужності

Зазначається, що розширення виробництва – це одночасно створення нових робочих місць на Житомирщині, збільшення податкових надходжень до бюджету, а також валютної виручки

На Житомирщині ТОВ “Монсанто-насіння” починає будівництво нових потужностей заводу, повідомив голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Понад €60 млн додаткових інвестицій під час війни — це найкраще свідчення не лише міжнародної підтримки України, але й того, що великі інвестори вірять у нашу Перемогу, — наголосив він.

Зауважується, що “Монсанто-насіння” вже зараз є одним з найбільших насіннєвих заводів у Східній Європі, який забезпечує високопродуктивними гібридами кукурудзи не лише українських фермерів, а й аграріїв Румунії, Угорщини та Франції. А після будівництва додаткових потужностей зможе ще більше розвинути свій потенціал.

Своєю чергою розширення виробництва – це одночасно створення нових робочих місць на Житомирщині, збільшення податкових надходжень до бюджету, а також валютної виручки, що дуже важливо для української економіки в умовах війни.

Весною 2022 року ТОВ “Монсанто-насіння” задля підтримки українських фермерів, які проводили посівну в надскладних умовах, передало їм 140 т насіння кукурудзи. А зараз у межах нового інвестиційного проєкту заклало будівництво укриттів для персоналу.

Нагадаємо, 5 вересня Компанія Bayer відкрила новий завод з виробництва насіння кукурудзи селекції DEKALB в селі Почуйки що в Житомирській області. Інвестиції у проект склали $200 млн.  Цей насіннєвий завод забезпечить близько 85 постійних і 220 сезонних робочих місць для виробництва, зберігання та вчасної дистрибуції 750 000 посівних одиниць насіння кукурудзи щорічно.

У Бурштині Івано-Франківської області відбулися громадські слухання на тему: “Детальний план території для будівництва заводу “Грін Лактік” з глибинної переробки кукурудзи”.

Раніше повідомлялося, що в Бурштині на Прикарпатті планують побудувати завод з переробки кукурудзи на крохмаль. Для будівництва ТОВ “Екоінвест Прикарпаття” взяло в оренду земельну ділянку у 12 га.

Раніше 20 компаній планують або розпочали будувати перевалки в зонах, де пролягають нові логістичні маршрути.

На Волині незабаром планують відкрити насіннєво-селекційний завод. Будівництво комплексу стартувало в 2022 році.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...