Новини    21 вересня 2023 15:13

На Житомирщині зводять третю чергу елеватора

Транспортне обладнання продуктивністю 100 тонн/год.

На Житомирщині завершують зведення третьої черги елеватора. Все обладнання на зерносховищі від компанії KMZ Industries, повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Раніше на елеваторі були встановлені і успішно експлуатуються силоси лінійки KMZ, транспортне обладнання та зерносушарка Brice-Baker.

Цього разу до існуючих потужностей зберігання додається силос на 5 000 тонн і хопер на 500 тонн. Транспортне обладнання продуктивністю 100 тонн/год.

Читайте також: Що робити у разі аварійного знеструмлення зерносушарки: поради від KMZ Industries

Раніше на елеваторі були встановлені та успішно експлуатуються силоси лінійки KMZ Industries, транспортне обладнання та зерносушарка Brice-Baker.

Нагадаємо, будувати елеватори з нуля у цьому сезоні аграрії в Україні стали менше. Натомість більше бажаючих модернізувати існуючі зерносховища.

На елеваторах почали зростати ціни за послугу зберігання — з 2 грн на добу до 11 грн. Так елеваторники компенсують відсутність в роботі зерносховищ коефіцієнта оборотності в поточних умовах.

Агрохолдинг ІМК за наступні 10 років планує інвестувати близько $233 млн у реалізацію Smart Green Strategy. Серед іншого стратегія передбачає переведення зерносушарок на біопаливо.

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть компанії Grain Alliance Group кредит у 10 млн євро для модернізації зерносховища компанії у Словаччині.

Раніше фахівці назвали вартість тимчасового модульного зерносховища.

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

На елеваторі “Сквирського комбінату хлібопродуктів” провели модернізацію зерноочисного обладнання. Зокрема діючі зернові сепаратори демонтували та встановили сучасний плоскорешітний сепаратор Горизонт К-300 виробництва ТОВ “ОЛИС”.

На Чернігівщині розбудовується елеватор, який після закінчення проєкту матиме загальну потужність одночасного зберігання на близько 23 000 тонн

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...