Новини    09 серпня 2023 19:43

Сквирський КХП модернізував зерноочисне обладнання на елеваторі

Продуктивність сепаратора становить 120 т/год, в залежності від культури та показників якості

На елеваторі “Сквирського комбінату хлібопродуктів” провели модернізацію зерноочисного обладнання. Зокрема діючі зернові сепаратори демонтували та встановили сучасний плоскорешітний сепаратор Горизонт К-300 виробництва ТОВ “ОЛИС”, повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Продуктивність сепаратора становить 120 т/год, в залежності від культури та показників якості.

Модернізацію зерноочисної лінії елеватора почали ще в 2021 році. Тоді замінили морально та технічно застарілий сепаратор, який працював в потоці на прийманні збіжжя, на сучасний сепаратор Горизонт К-300.

Попрацювавши на цьому обладнанні, ми вирішили замінити і другий сепаратор, який працював на контролі перед відвантаженням зерна у виробництво переробного заводу на такий же самий Горизонт К-300, але вже оновленої конфігурації,— розповів генеральний директор Сквирського КХП Віктор Дорошенко.

Нині сепаратор введений в експлуатацію і готовий як до приймання нового врожаю, так і до контролю якості збіжжя перед відвантаженням.

Нагадаємо, агрохолдинг ІМК за наступні 10 років планує інвестувати близько $233 млн у реалізацію Smart Green Strategy. Серед іншого стратегія передбачає переведення зерносушарок на біопаливо.

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть компанії Grain Alliance Group кредит у 10 млн євро для модернізації зерносховища компанії у Словаччині.

Раніше фахівці назвали вартість тимчасового модульного зерносховища.

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...