Новини    07 вересня 2023 19:19

На Одещині розглядають декілька інвестпроєктів з будівництва заводу з переробки томатів

Цього року на Одещині збільшилися площі під овочевими та баштанними

На території Одещини немає великих релокованих підприємств з переробки овочів, водночас нині розглядається декілька інвестиційних проєктів щодо будівництва нового заводу з переробки томатів і збільшення потужностей вже існуючих підприємств як, наприклад, ТОВ “ВІТМАРК АГРО”, яке суттєво збільшило площі під томатами. Про це повідомила директорка департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова, передає AgroPortal.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Також внаслідок суттєвого пошкодження зрошувальних систем сусідніх областей — Миколаївщини, Херсонщини, Запоріжжя — на сьогодні єдиною системою, яка 100% працює та не пошкоджена, є наша система. Тому Одещина обрана пілотним регіоном з відновлення і модернізації зрошувальних систем за програмами державної підтримки, — зазначила Стоянова.

Аграрії регіону відчувають попит на ринку і відповідно реагують на його потреби.

Цього року на Одещині збільшилися площі під овочевими та баштанними. По томатах площі збільшено на 1 тис. га, під баштанними – 3,2 тис. га.

Нагадаємо, ПрАТ “Чумак” планує побудувати завод із переробки томатів на пасту в Одеській області, зазначається у повідомленні Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА.

У Бурштині Івано-Франківської області відбулися громадські слухання на тему: “Детальний план території для будівництва заводу “Грін Лактік” з глибинної переробки кукурудзи”.

Раніше 20 компаній планують або розпочали будувати перевалки в зонах, де пролягають нові логістичні маршрути.

На Волині незабаром планують відкрити насіннєво-селекційний завод. Будівництво комплексу стартувало в 2022 році.

У листопаді минулого року продукція  ТМ “Чумак” повернулася на українські полиці у всіх категоріях, в яких була присутня до 24 лютого.

Кримська компанія “Олива Групп” не змогла відновити діяльність незаконно переданого їй в “тимчасове управління” ПрАТ “Чумак”, розташоване в Каховці Херсонської області. Через відсутність у росіян необхідного програмного забезпечення найсучасніше високотехнологічне обладнання підприємства окупанти поступово перетворюють на брухт.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...