Новини    23 листопада 2022 10:10

“Чумак” повертається до українських магазинів


Продукція  ТМ “Чумак” повернеться на українські полиці у всіх категоріях, в яких була присутня до 24 лютого.

Про це в інтерв’ю Latifundist.com розповів генеральний директор компанії “Чумак” Андрій Левчук.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

За його словами, повернення на українські полиці буде не в такому асортименті, як раніше, але 2-3 основні позиції в кожній категорії повинні бути.

“Поки об’єми маленькі. Але плануємо вийти приблизно на 30% від довоєнного об’єму”‎, — розповів керівник.

Відповідаючи на запитання про те, чи можна зараз на полицях зустріти томатну пасту, макарони і майонез “Чумак”,‎ Андрій Левчук відповів ствердно. Крім того, повертаються також азійські соуси — соєвий і солодкий чилі.

“Поки асортимент невеликий. Чому? Тому, що ми виробляємо і продаємо не сировину. Головне в продукті — смак, до якого звикли наші споживачі. Тому ми ставимо перед собою завдання не просто залити в упаковку якийсь продукт і підписати його “Чумак”, а щоб споживач, коли купить і спробує наш продукт, відчув позитивні емоції від знайомого смаку. Тому цей процес і займає так багато часу‎”, — розповів гендиректор підприємтва.

Андрій Левчук відзначив, що в мирні часи запуск одного такого проєкту займав рік. Зараз просять виробничі майданчики запускатися в прискореному режимі.

Довідка: “Чумак” — компанія національного рівня, одне з найбільших підприємств харчової галузі в Україні. “Чумак” пропонує споживачам кетчупи, соуси, майонези, томатну пасту, соки, олію, консервовані овочі та макаронні вироби. Крім пострадянських країн, продукція компанії експортується до США, Канади, скандинавських країн.

Завод у Каховці зупинився 24 лютого, коли російська армія вторглася в Херсонську область. У той же день пресслужба компанія заявила, що втратила контроль над заводом і не відповідає за жодні процеси на виробництві в окупованій Каховці.

У травні “Чумак” перереєструвала юридичну адресу в Києві, за адресою офісу компанії “Дельта Велмарт Україна”, якій вона належить.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...