Новини / Рослинництво     08 вересня 2021 18:30

На Херсонщині агропідприємство виплатить компенсацію фермерам за знищення полів

Місцеве підприємство обробило поля соняшників небезпечною речовиною

Після авіаобробки соняшникових полів у фермерів Херсонської області загинула майже вся городина, за що підприємство “ЮТС-Агропродукт” виплатить їм компенсацію.

Читайте: Витрати на сільгоспвиробництво зросли майже на 35%

“Після того як 25-26 серпня підприємство провело хімічну обробку своїх посівів соняшника у жителів Костирки загинули врожаї: у когось сад, у когось помідори, у когось виноград. Проблема виникла дуже серйозна. Як з’ясувалось, авіаційна компанія, яку найняли для проведення робіт, допустила порушення і не дотримала необхідну відстань від населеного пункту під час обробки. Керівництво “ЮТС-Агропродукт” з розумінням поставилось до цієї ситуації і досягло компромісу з місцевими жителями. Їм мають надати компенсації і таким чином усе врегулювати”, – заявив голова Новорайської громади Олександр Шокуров.

Компенсації отримають жителі Костирки, що на Бериславщині Херсонської області. Факт загибелі рослинності підтвердила місцева комісія з надзвичайних ситуацій. Виявилось, що хімічну обробку проводили десикантом для пришвидшення дозрівання посівів соняшника, що не корисно для рослин. 

Раніше Landlord повідомляв про те, наскільки здешевіє соняшникова олія.

Джерело: newday.kherson.ua.

Читайте також