Новини    07 вересня 2023 19:48

На Черкащині зводять елеватор на 15 тис. тонн зберігання

Окрім потужностей для зберігання зерна на 15 тис. тонн, в господарстві планують добудувати відділення кінцевого очищення зерна, а також вузол завантаження в автотранспорт

На Черкащині у селі Деньги бельгійська компанія “ГРАНЕКС-ЧЕРКАСИ” будує зерносушильний комплекс продуктивністю до 600 т/добу, згодом планують добудувати елеватор на 15 тис. тонн одночасного зберігання, повідомила компанія ProjectLine, яка виконувала проєктні роботи.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Замовником була поставлена задача виконати максимально компактну компоновку, тому спеціалістами ProjectLine комплекс був розміщений на ділянці розмірами всього 19х23 м, — зазначили у повідомленні.

На перспективу, окрім потужностей для зберігання зерна на 15 тис. тонн, в господарстві планують добудувати відділення кінцевого очищення зерна, а також вузол завантаження в автотранспорт.

Нагадаємо, на Тернопільщині новий елеватор запускає ПП “Західний Буг”.

На елеваторах почали зростати ціни за послугу зберігання — з 2 грн на добу до 11 грн. Так елеваторники компенсують відсутність в роботі зерносховищ коефіцієнта оборотності в поточних умовах.

Агрохолдинг ІМК за наступні 10 років планує інвестувати близько $233 млн у реалізацію Smart Green Strategy. Серед іншого стратегія передбачає переведення зерносушарок на біопаливо.

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть компанії Grain Alliance Group кредит у 10 млн євро для модернізації зерносховища компанії у Словаччині.

Раніше фахівці назвали вартість тимчасового модульного зерносховища.

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

На елеваторі “Сквирського комбінату хлібопродуктів” провели модернізацію зерноочисного обладнання. Зокрема діючі зернові сепаратори демонтували та встановили сучасний плоскорешітний сепаратор Горизонт К-300 виробництва ТОВ “ОЛИС”.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...