Новини    04 грудня 2022 16:29

Мережа вертикальних ферм Infarm змінює стратегію: закриває деякі відділення та зменшує штат на 50%

Компанія має адаптувати амбітні цілі зростання та підвищити ефективність, щоб зробити бізнес прибутковим та продовжити виконання довгострокової місії

28 листопада 2022 року Infarm оголосила про значну зміну стратегії та прискорення свого руху до прибутковості шляхом зниження швидкості використання грошових ресурсів та зосередження уваги на центрах зростання, де є чіткий шлях до прибутковості у 2023 році.

Оголошення зробили три співзасновники (Ерез Галонська, Оснат Міхаелі та Гай Галонська/Erez Galonska, Osnat Michaeli, Guy Galonska) і відображає складні ринкові умови, пов’язані зі зростанням цін на енергоносії та жорсткістю фінансових ринків, в рамках яких знаходилася компанія, передає EastFruit.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“У нашій поточній конфігурації ми розуміємо, що Infarm не може протистояти складним ринковим умовам, особливо щодо зростання цін на енергоносії та жорстких фінансових ринків. Ми повинні адаптувати наші амбітні цілі зростання та підвищити ефективність, щоб зробити наш бізнес прибутковим та продовжити виконання нашої довгострокової місії”, – заявили власники компанії.

Кадрові скорочення

У результаті реорганізації компанію залишать близько 500 співробітників (половина штату), хоча точних цифр ще не визначено. Це слідує за черговим скороченням штату, оголошеним останніми тижнями.Власники заявили, що основними причинами змін були:

  • Зростання  цін на енергоносії (подвоїлися в Європі)
  • Високий рівень інфляції та збої в ланцюжку постачань

Тепер компанія планує зосередитись на консолідації виробничих потужностей у своїх центрах, що зростають у Франкфурті, Копенгагені та Торонто, де компанія має міцні відносини з роздрібними трейдерами та уклала контракти на значні обсяги, що забезпечить шлях до прибутковості у 2023 році. Операції у Великій Британії, Франції та США та Нідерландах будуть скорочені, оскільки Infarm не вважає їх основним ринком.

Компанія запевнила, що вони, як і раніше, віддані своїм цілям у сфері сталого розвитку, клімату та продовольчої безпеки.

“Infarm продовжить йти шляхом до нульового рівня викидів відповідно до наших цілей викидів, які ми нещодавно представили. Ми тільки що отримали сертифікацію B-Corp і продовжуватимемо підтримувати наші високі стандарти щодо прозорості, відповідальності та сталого розвитку. Ми успішно продемонстрували здатність вирощувати пшеницю у закритих приміщеннях для досягнення нашої мети щодо розв’язання проблеми продовольчої безпеки”.

Нагадаємо, сингапурська компанія ComCrop має 5 теплиць на даху площею 2800 м2. Ці теплиці дозволяють повніше використовувати міські простори, забезпечують  роботою місцевих жителів і має нижчі виробничі витрати, ніж вертикальні ферми.

У жовтні Kaufland та Ultragreens відкрили перше вертикальне фермерське господарство в Румунії, продукція якого продаватиметься у магазинах роздрібної торгівлі. Інвестиції в проєкт компанії Ultragreens, провідного виробника мікророслин та трав у Румунії, становлять 350 тисяч євро.

Команда старшокурсників з Дартмутського коледжу (штат Нью-Гемпшир, США) розробила проєкт, який дозволить астронавтам вирощувати овочі на Марсі.

Український Smart Oasis Farm вже успішно представив свою “розумну ферму” у Кувейті.

Американська компанія Vertical Harvest планує розширювати свою концепцію інноваційних вертикальних теплиць у Чикаго.

Тим часом в Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...