Новини / Думки     17 грудня 2018 16:03

Лідера неможливо виховати. Правила успіху Володимира Кудрика

Володимир Кудрик – власник і голова наглядової ради заводу «ЛУБНИМАШ» – був обличчям вересневого випуску журналу «LANDLORD». Саме його особисті якості вивели підприємство до трійки провідних вітчизняних операторів елеваторного ринку. Сьогодні ми зібрали для вас правила успіху від бізнесмена з тридцятирічним досвідом.

Історію успіху Володимира Кудрика читайте тут.

Про власні помилки:

«Був період, коли я думав, що бізнес буде рухатися сам по собі та не приділяв йому достатньо уваги. Потім пожалкував про це. Бізнес — як дитина: хочеш, щоб вона виросла успішною, приділяй їй увагу, спілкуйся, виховуй».

Про чужі помилки:

«Я бачив, як падають великі компанії за кордоном і в Україні через людську гординю. Якщо люди, досягнувши великих успіхів, поводяться так, наче сидять на вершині Олімпу, то вони втрачають відчуття ринку, зв’язок з ним. Це їх і знищує».

Про успіх компанії:

«Одна з головних складових успіху «ЛУБНИМАШ» полягає у вмінні делегувати повноваження топ-менеджерам — директору, комерційному та фінансовому директорам. Я навчився довіряти їм, а вони, отримавши повноваження, ростуть. Бо людина зростає, коли вона не в комфорті, коли є труднощі, перешкоди, коли вона вирішує великі завдання».

Читайте: Американські фермери купують українські дрони Kray за $50 тис.

Про системність:

«Система характеризується не помилкою, а реакцією на неї. Це один з лозунгів нашої компанії. Помиляються всі, може щось зламатися чи статися непередбачуване, головне — хто як себе поводить у такій ситуації. Одні шукають крайніх. Інші — роблять висновки та йдуть далі».

Про якості лідера:

«Лідера неможливо виховати. Людина такою має народитися, тоді бути лідером — її життєве призначення».

Про якості бізнесмена:

«Можна людину навчити займатися підприємництвом, розвинути, але головне — вона повинна такою народитися. Із задатками бізнесменів народжується близько 5% людей, вони мають інтуїцію, ділове мислення, внутрішнє бажання бути лідером».

Про потенціал людини:

«Під час поїздок із заводчанами на навчання я і навчаюся, і спостерігаю за іншими. Якщо бачу тих, кому це цікаво, починаю просувати. Бо люди, які люблять свою справу, досягають найбільшого успіху. А я таким чином намагаюся оточувати себе небайдужими людьми. А коли в людини холодна кров — її не зміниш».

Про бізнес-цілі:

«Ще не всі цілі досягнуті. Головне — не втратити жаги до роботи. Я не розумію, що таке пенсія або відпочинок. Якщо ти таким народився — це твій шлях, пройди його до кінця».

Про життєві цілі:

«Мій життєвий проект — це виховання молоді. Колись я мріяв вступити до педагогічного університету і викладати студентам історію та географію. Моя сестра мріяла стати журналістом. Але в історії нашої родини дуже важкий бекграунд: батьки з Львівщини. Я народився на Колимі в Магаданській області. І батько нам з сестрою казав, що ми вибрали професії, куди нас не візьмуть. І куди б ми не поїхали по країні — буде особлива помітка. Він порадив: «Обирайте технічні професії й досягнете». Я рухався своїм шляхом, але все одно сталося по-моєму, бо зараз багато займаюся вихованням молоді на підприємстві, спілкуюся з працівниками старшого віку. І батько, який був активним членом Організації українських націоналістів, дожив до вільної України. Все одно у кінцевому результаті сталося по-нашому».

Як Landlord повідомляв раніше, Білл Гейтс рекомендує 185 книг для успішного бізнесу. ТОП-10 книг за порадою Білла Гейтса ви знайдете за посиланням.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також