Новини / Інвестиції / Клімат     26 вересня 2021 20:00

Леонардо Ді Капріо став співвласником стартапу з вирощування лабораторного м’яса

Голлівудський актор інвестував нерозкриту суму у стартапи з виробництва м’яса Mosa Meat та Aleph Farms. Також він приєднався до консультативних рад обох компаній.

Один з найвідоміших кліматичних активістів світу, голлівудський актор  Леонардо Ді Капріо вклав гроші у дві з найбільш новаторських компаній, які працюють у клітинному просторі. Обидві компанії продемонстрували чудову здатність вирощувати яловичину безпосередньо з тваринних клітин.

Перший культивований гамбургер Mosa Meat представила ще у 2013 р. А Ізраїльський стартап Aleph Farms в 2019 році першим виростив штучне м’ясо в космосі, а в 2020 році надрукував на 3D-принтері стейк рибай.

Читайте: АМКУ дозволив Астіону купити Ічнянський молочноконсервний комбінат

“Інвестиції Лео та долучення до нашої консультативної ради з питань сталого розвитку не тільки підтверджують гіпотезу про сталість такого виробництва, але й підтримують нашу дорожню карту започаткування нової ери виробництва м’яса, яка допомагає боротися зі зміною клімату та зберігає планету”, — говорить Дідьє Тубія, співзасновник та генеральний директор Aleph Farms. Також наголосив про дослідження, опубліковане CE Delft, яке показало, що технологія культивування клітин може зменшити вуглецевий слід виробництва яловичини на 92%.

Крім того, Леонардо Ді Капріо зарекомендував себе як інвестор та радник компаній, які активно працюють у боротьбі з наслідками зміни клімату. Загалом Фонд Ді Капріо, що опікується цим питанням, з 2008 року зібрав понад $80 млн.  “Один із найдієвіших способів боротьби з кліматичною кризою — це кардинально змінити нашу глобальну продовольчу систему. А компанія Mosa Meat першою знайшла спосіб отримати справжню яловичину екологічнішим та дбайливішим способом”, — прокоментував він.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що Німецькі науковці привчили корів до туалету, щоб зменшити викиди аміаку. 

Джерело: Foodingredientsfirst

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також