Новини / Тваринництво     22 січня 2019 13:04

Китай збільшує імпорт м’яса через епідемію АЧС

Китай планує суттєво наростити імпорт свинини через епідемію африканської чуми свиней у країні. Вірус АЧС поширився у 24 китайських провінціях. Через це довелося вбити 900 тис. заражених тварин. Така ситуація призвела до катастрофічного зменшення національних запасів свиней.

Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт».

Торік запаси свиней у Китаї знизилися на 5%, а кількість свиноматок – на 8%. Аби поповнити м’ясні резерви уряд планує імпортувати сировину з-за кордону. Тому в найближчі місяці Китай активно закуповуватиме свинину на міжнародних ринках.

Крім того, чиновники просять у фермерів активізувати зусилля щодо відновлення поголів’я свиней.

Читайте: Торік в Україні зафіксували 145 випадків зараження АЧС

Через вірус АЧС, від якого наразі не існує ефективної вакцини, сільське господарство Китаю зазнає збитків. Крім того, що заражених тварин доводиться знищувати, збільшилося навантаження на фермерів, яких тимчасово «виселили» в північну частину країни.

Також ввели обмеження на продаж і транспортування м’ясної продукції. Через це в північних регіонах – надлишок м’яса, тоді як у південних – дефіцит.

Як раніше повідомляв Landlord, незабаром вакцина проти африканської чуми свиней буде в кишені у фермерів: у світі йде невпинна робота над розробкою рятівного засобу. Про те, що через півтора – два роки цій хворобі можна буде запобігти за допомогою вакцинації, повідомив іспанський дослідник Мануель Санчес Візкайно.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також