Новини / Тваринництво     02 січня 2019 14:53

Торік в Україні зафіксували 145 випадків зараження АЧС

2018-го кількість захворювань свиней на АЧС знизилася порівняно з минулим роком. Торік було виявлено 145 випадків хвороби проти 163 інфікувань 2017-го. Африканська чума свиней 2018-го найбільше вражала тварин в Одеській, Полтавській, Миколаївській та Чернігівській областях.

Про це йдеться на ресурсі “Стоп АЧС”.

За статистикою, опублікованою на сайті, минулого року африканська чума вразила тварин у 93 домашніх господарствах. 39 випадків інфікування виявили експерти в диких свиней. Крім того, 2018-го АЧС було інфіковано 13 фермерських об’єктів.

Найбільше від смертельного вірусу потерпали тварини в Одеській і Полтавській областях. Там було зафіксовано 56 та 44 випадки хвороби відповідно. У Миколаївській області було виявлено 37 джерел АЧС, а Чернігівській – 32.

ЧитайтеЕксперт розповів, як малим фермерам боротись з АЧС

Найменше хвороба атакувала Запорізьку (8 випадків), Житомирську та Хмельницьку (по 7 випадків у регіоні), Дніпропетровську та Волинську (по 6 випадків), Івано-Франківську (3 випадки) та Львівську (1 випадок) області.

Як повідомляв раніше Landlord, експерти пообіцяли за кілька років створити вакцину проти африканської чуми свиней (АЧС). Річ у тім, що наразі втілити це надзвичайно складно, адже вірус дуже швидко мутує. Однак, в Іспанії дослідник Мануель Санчес Візкайно заявив, що знайшов вирішення цієї проблеми. Тож за кілька років вакцина з’явиться на міжнародному ринку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!