Новини    24 листопада 2022 09:09

Kernel визнали лідером у впровадженні ESG практик у Європі


ЄБРР визнав компанію Kernel регіональним лідером у провадженні ESG практик і реалізації кліматичних амбіцій, тож запросив поділитися досвідом.

Про це повідомляє пресслужба Kernel.

“Ми – єдина українська агрокомпанія, яка презентувала свої напрацювання та накопичені знання у цій сфері в межах міжнародних кліматичних переговорів. У межах панелі “Продовольча безпека та зміна клімату” розповіли про ключові досягнення проєкту “Корпоративне кліматичне управління та шлях низьковуглецевого розвитку”, який реалізуємо в партнерстві з ЄБРР та EY”, – зазначили в компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Зокрема, в рамках міжнародних переговорів Kernel розповіли про інтеграцію кліматичного та ESG порядку денного у корпоративну діяльність компанії; створення комітету зі сталого розвитку при Раді директорів; запровадження перших кліматичних KPI, які спрямовані на розробку комплексної системи обліку викидів парникових газів по всьому ланцюгу створення вартості; результати сценарного аналізу фізичних і перехідних кліматичних ризиків; результати розширеного обліку викидів парникових газів, а саме викиди Kernel, пов’язані з ланцюгами постачання (Scope 3).

Читайте також: Як Kernel вижив під час війни: інтерв’ю з СЕО Євгеном Осиповим за хвилину

Представляючи проєкт, менеджерка зі сталого розвитку Kernel Марта Трофімова зазначила, що військові дії на території України стали черговим сильним сигналом для міжнародної спільноти до посилення спільних зусиль із попередження та пом’якшення катастрофічних наслідків зміни клімату.

“Ракетні обстріли, як і екстремальні погодні явища, спричинені зміною клімату, призводять до значних порушень ведення бізнесу. Різниця у тому, що про зміну клімату ми знаємо давно і маємо достатньо часу та можливостей вибудувати свою довгострокову стійкість до таких порушень. Є конкретні дії, яких можна вжити для збільшення власного внеску у боротьбу зі змінами клімату та адаптації до їхніх наслідків. Саме це і робить наша компанія”, — сказала Марта Трофімова.

Довідка. Kernel — найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії.

Нагадаємо, один з найбільших агроекспортерів України агрохолдинг Kernel наростив продажі за кордон учетверо. Це дозволило компанії відновити закупівлі продукції в аграріїв.

З початком повномасштабного вторгнення завод із виробництва соняшникової олії ТМ “Стожар” компанії Kernel потрапив під окупацію в Харківській області. Компанія була змушена призупинити виробництво продукції. Довелося розв’язувати проблеми з сировиною, залучати інвестиції у відновлення виробництва на новому місці — тепер “Стожар” виготовляють на заводі у Полтаві.

Раніше через триваючу блокаду українських чорноморських портів внаслідок збройної агресії рф проти України, Kernel Holding прийняв рішення про продаж частини своїх активів. Можлива сума угоди складе близько $210 млн.

Відновлення зрошення забезпечить сталий розвиток сільськогосподарської галузі у Південному регіоні та реалізацію аграрного потенціалу всієї країни.

Landlord повідомляв, що Мінагрополітики пропонує зменшити вартість складової електроенергії у тарифі на воду для потреб аграріїв під зрошення сільськогосподарських земель. Для цього пропонується внести зміни в діючу систему тарифів на електроенергію для промисловості та вартість послуг з розподілу електричної енергії.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...