Новини    20 вересня 2022 20:16

Kernel релокував виробництво олії “Стожар” з Харківщини на Полтавщину

Олія у новій пляшці з’явиться в продажу вже цієї осені й буде доступна в об’ємах 0,85 л, 3 л та 5 л.

З початком повномасштабного вторгнення завод із виробництва соняшникової олії ТМ “Стожар” компанії Kernel потрапив під окупацію в Харківській області. Компанія була змушена призупинити виробництво продукції. Довелося розв’язувати проблеми з сировиною, залучати інвестиції у відновлення виробництва на новому місці — тепер “Стожар” виготовляють на заводі у Полтаві. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Олія у новій пляшці з’явиться в продажу вже цієї осені й буде доступна в об’ємах 0,85 л, 3 л та 5 л.

За словами бренд-менеджерки компанії Kernel Мар’яни Голоти, “Стожар” оновив форму, але зберіг всі органолептичні характеристики.

Читайте такожВ Уряді затвердили план із забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану

“Власним прикладом показуємо українському та міжнародному бізнесу, що відновлювати роботу в умовах війни — можна і потрібно. Робимо та зробимо все можливе, щоб і надалі все було Україна!”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, невизначеність із тривалістю війни та пов’язане з цим погіршення інфляційних очікувань, подальша руйнація виробничих потужностей та інфраструктури, значна вимушена міграція населення всередині країни стримують відновлення економічної активності підприємств усіх секторів економіки. Індекс очікувань ділової активності зріс до 44,1 пункта у серпні з 43,6 у липні.

Серед релокованих підприємств, які вже відновили свою діяльність, найбільшу частку складають компанії оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.

В Україні триває релокація бізнесу із постраждалих від війни регіонів на більш безпечні території України з метою захисту промислових потужностей вітчизняних підприємств усіх форм власності.

Раніше Landlord повідомляв, що Зеленський розповів про допомогу бізнесу під час війни.

До Чернівців переїхало підприємство “Пульс автоматика”, котре виготовляє електроніку для бджільництва. Підприємство знаходилося за 16 км від Харкова — у місті Дергачі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...