Новини / Фінанси     27 квітня 2022 14:36

Через блокаду портів Kernel продає сільськогосподарські активи вартістю $210 млн

Правління холдингу Kernel прийняло рішення про продаж окремих сільгосппідприємств площею 134 тис. га. Домовленість з покупцем вже досягнута

Через триваючу блокаду українських чорноморських портів внаслідок збройної агресії рф проти України, Kernel Holding прийняв рішення про продаж частини своїх активів. Можлива сума угоди складе близько $210 млн. Про це повідомляється на сайті Варшавської фондової біржі з посиланням на реліз компанії.

За оцінками Kernel, невизначеність по термінах та можливості відновлення експорту у чорноморському регіоні з урахуванням існуючих обмежень по альтернативних маршрутах може призвести до відчуження земель та, відповідно, зниження сільськогосподарських показників у майбутньому.

«Враховуючи продовження блокади українських чорноморських портів в результаті неспровокованої агресії росії проти України, правління холдингу Kernel прийняло рішення про продаж окремих сільськогосподарських підприємств площею 134 тис га рілля з інфраструктурою, технікою та обіговими коштами з метою зниження бізнес-ризиків та поліпшення ліквідності у середньостроковій перспективі», – цитується у повідомленні реліз.

Читайте такожЛатвія допоможе Україні з експортом зернових через латвійські порти

Крім того, Kernel повідомив, що попередньо процес продажу активів не відповідав інтересам месцевих та міжнародних гравців з урахуванням поточної ситуації та перспектив бізнесу. Компанія не отримала пропозицій від жодного з потенційних учасників торгів.  Нарешті, після оцінки активів, одна з осіб, пов’язана з Андрієм Веревським, вирішила підтримати компанію і у вівторок 26 квітня було досягнуто угоди з продажу активів за $210 млн.

Угода вже була схвалена радою директорів холдингу і тепер треба дочекатися результатів перевірки нормативним вимогам та її схвалення окремими кредиторами компанії.

Нагадаємо, що Україна повністю забезпечена продовольством для потреб внутрішнього ринку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також