Новини / Фінанси     18 березня 2022 11:57

Зеленський розповів про допомогу бізнесу під час війни: кредити під 0% та дерегуляція

Також Кабінет Міністрів незабаром проголосує за масштабне скорочення регуляцій

Будь-який український бізнес зможе отримати кредит під 0% під час війни та один місяць після війни, також буде запроваджено масштабну дерегуляцію. Про це повідомив у зверненні президент Володимир Зеленський.

За його словами, уряд підготував розширення програми кредитування для підприємців на базі програми 5-7-9%.

“Будь-який бізнес зможе отримати кредит під 0%. На час воєнного стану плюс один місяць після війни. Далі буде мінімальна ставка – 5%. Загальний обсяг кредиту може бути до 60 млн грн. Щоб було ширше коло бізнесів, які зможуть скористатися нашою програмою”, – сказав президент.

Також, як повідомив Володимир Зеленський, Кабінет Міністрів незабаром проголосує за масштабне скорочення регуляцій, з 600 дозволів та ліцензій обов’язковими залишаться лише близько 20.

“Лише ті, які просто неможливо скасувати. Як, наприклад, про поводження з радіоактивними відходами. Отже, для абсолютної більшості бізнесів в Україні діятиме декларативний принцип: оголосив про початок діяльності – і вільно працюєш”, – зазначив Глава держави.

За словами президента, ці рішення стимулюватимуть українську економіку й повертатимуть нашу країну до життя всюди, де бізнесу буде безпечно працювати.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів ухвалив низку рішень, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до, зокрема, пального, пестицидів та агрохімікатів в умовах воєнного стану.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також