Новини    16 червня 2022 20:37

До Чернівців релокувався унікальний виробник електроніки для бджільництва

Підприємство виготовляє унікальну електроніку для бджільництва  та найрізноманітнішу техніку, яка потрібна для відкачування меду.

До Чернівців переїхало підприємство “Пульс автоматика”, котре виготовляє електроніку для бджільництва. Підприємство знаходилося за 16 км від Харкова — у місті Дергачі. Там складно від початку війни, і зараз теж тривають бойові дії. Про це повідомляє “Молодий Буковинець”, передає AgroPortal.

“Перевозили все обладнання, готову продукцію за власні кошти. Автомобілями, які нам пропонувала влада, техніку ми не могли перевезти. Шукали невеликі автомобілі, адже великі не можна було туди заганяти, оскільки вони відразу ставали ціллю для ворога”, — зазначив керівник підприємства Сергій Постельник.

Підприємство виготовляє унікальну електроніку для бджільництва  та найрізноманітнішу техніку, яка потрібна для відкачування меду.

Читайте такожВ Уряді затвердили план із забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану

У Чернівцях винаймають два приміщення. В одному розмістили склад, в іншому — виробництво. З Харкова переїхати вдалося тільки двом працівникам, ще одна працівниця має приїхати згодом. Решту працівників знайшли серед місцевих.

“Зараз наша продукція має великий попит. Скажу вам так: бджолам все одно, є війна чи немає. Тому більшу частину привезених виробів уже реалізували. Я тут був 27 лютого. І вже через місяць ми відновили роботу”, — наголосив Постельник.

Про те, чи буде залишати надалі свій бізнес у Чернівцях, підприємець поки що не знає.

Нагадаємо, через продовження військових дій, в Україні триває релокація бізнесу із постраждалих від війни регіонів на більш безпечні території України з метою захисту промислових потужностей вітчизняних підприємств усіх форм власності.

Раніше Landlord повідомляв, що Зеленський розповів про допомогу бізнесу під час війни.

Кабінет Міністрів ухвалив низку рішень, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до, зокрема, пального, пестицидів та агрохімікатів в умовах воєнного стану.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...