Новини    21 лютого 2023 19:58

ЄС та Україна спільно об’єднають зусилля для збереження лісів

Українська ініціатива відповідає Стратегічному плану ООН щодо лісів на 2017-2030 роки, однією з цілей якого є збільшення площі лісів на 3%

Україна та Європейський Союз домовились об’єднати ініціативи зі збереження та примноження лісів, повідомляє пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Українська ініціатива з відтворення лісів повністю відповідає новій лісовій стратегії ЄС до 2030 року, в межах якої передбачено висадити до 2030 року 3 млрд дерев, — зазначив міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець під час спільного з єврокомісаром з питань навколишнього середовища, океанів та рибальства Віргініюсом Сінкявічусом візиту до селекційно-насіннєвого центру на Житомирщині.

Українська ініціатива відповідає Стратегічному плану ООН щодо лісів на 2017-2030 роки, однією з цілей якого є збільшення площі лісів на 3%.

Сінкявічус зауважив, що лісогосподарські практики України є показовими для Європи, оскільки Україна продовжує закладати ліси на деокупованих територіях там, де їх ущент спалили окупанти, а також виконувати довоєнну програму з заліснення.

Нагадаємо, за даними Оперативного штабу з фіксації екозлочинів рф, внаслідок дій країни-терориста довкіллю України вже завдали збитків на суму понад 1,35 трлн грн.

У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів створили робочу групу, яка має скласти перелік інвазивних (чужорідних) видів дерев. Ці дерева будуть заборонені для відтворення лісів.

Сполучені Штати прагнуть розправитися з екологічними злочинцями, які стоять за стрімким вирубуванням лісів у бразильській Амазонії, використовуючи такі покарання, як санкції Магнітського, щоб більш агресивно боротися зі зміною клімату.

Через обміління однієї з найбільших річок у Європі Рейну, порушились логістичні ланцюги постачання товарів. Рівень води у річці різко впав внаслідок рекордної спеки в Європі та відсутності опадів на континенті.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...