Про це на 2-му щорічному українському форумі “Агробізнес” розповів заступник директора з питань агро IT-інновацій UkrlandFarming Володимир Бабій.
Представник компанії зазначив, що після встановлення GPS-системи крадіжки знизилися, але повністю їх викоринити не вдалося. Знаходяться люди, які видумують все нові й нові схеми. Однак завдяки новаціям службі безпеки вдається відстежити викрадений врожай та повернути.
Володимир Бабій навів кілька прикладів крадіжок зерна з вантажівок:
1. Крадіжки з чужих авто. Компанія відмовилася від чужих послуг, тепер користується лише власними вантажівками, про які відомо, куди направляються та скільки зерна везуть. На кожному авто встановлений GPS-трекер, який допомагає контролювати рух вантажу.
2. Крадіжки в дорозі. Автомобілі з’їжджають з маршруту та зсипають зерно. Відстежили – проблему усунули.
3. Перевстановлюють GPS-трекери на легкові авто. Легковик їде за маршрутом вантажівки в той час, коли та з’їхала з траси та зсипає зерно. Однак служба безпеки UkrlandFarming відстежує такі моменти – адже під час маніпуляцій з трекером, система показує, що живлення змінює показники.
Читайте: Перевезення зерна Дніпром: в Ізмаїлі збудують 8 нових барж
За словами заступника директора, люди навіть знаючи, що працює система моніторингу, проте все одно шукають нові можливості викрасти вантаж.
Як повідомляв LANDLORD, щомісяця в Укрзалізниці крадуть зерна на 1 млн грн. Найбільшим попитом серед крадіїв користувалися зерно та вугілля.
Фото: Валерій Пісанов
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!