Новини / Тваринництво / Технології     24 вересня 2021 09:09

Ерідон відкрив другу чергу роботизованої ферми: це збільшить надої та прибутки

Тепер у село на Житомирщині приїздять за досвідом з різних куточків країни

У Житомирській області, а саме селі Почуйки, урочисто відкрили II чергу Роботизованої ферми майбутнього Lely.

“Це надважлива подія в аграрному житті регіону та всієї України. Хочу подякувати групі компаній та агрохолдингу “Ерідон”, які ще 14 років тому обрали для реалізації цього масштабного проєкту саме нашу область, а у 2015 році побудували I чергу роботизованої ферми з англійським обладнанням. Сьогодні село Почуйки на Житомирщині є експериментальним майданчиком для розвитку молочної галузі та прикладом для наслідування для всієї України. Сюди приїздять за досвідом з різних куточків країни, а вчитись дійсно є чому. Територія ферми дуже грамотно логістично впорядкована, а найсучасніше обладнання дозволяє отримувати від корів молоко екстракласу. Дуже важливо, що це обладнання працює з максимальною турботою про здоров’я тварин”, – заявив директор агрохолдингу “Ерідон” Володимир Яковчук.

Будівництво другої черги дозволило збільшити кількість тварин до 1000 голів. Доїння здійснюється виключно роботизованим обладнанням, що гарантує якість молока, здоров’я тварин та збільшення продуктивності до 35%.

Застосування сучасних доїльних роботів на молочній фермі ПСП “Україна” дало змогу підвищити надої до 5 л на день. Також у Почуйках планують створити потужний сучасний сервісний центр Lely та навчально-тренувальний центр, аби оператори, які працюватимуть з цим обладнанням могли отримати відповідний сертифікат.

Довідка. Першу чергу роботизованої молочної ферми, яку побудувала провідна компанія в українському агробізнесі “Ерідон” було відкрито в приватному сільськогосподарському підприємстві “Україна” на території села Почуйки у липні 2015 року. 

Перша черга інвестпроєкту компанії “Ерідон” включала комбікормовий цех, машинно-тракторний парк, дві місткості для зберігання зерна, 3 сіносховища, 4 силосних ями, 2 лагуни, телятник, родильне відділення і корівник на 500 корів. Обсяг інвестицій склав близько 160 млн грн, з них 80 млн грн – вартість тваринницького комплексу.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що “Епіцентр-Агро” інвестував $52 млн у будівництво “Вінницького елеватора”.

Джерело: Житомирська обласна рада 

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також