Новини / Технології     13 лютого 2019 14:36

Через 5 років в агробізнес прийде цифровий двійник. 5 інновацій що змінять світ

Аналітики IBM представили щорічний прогноз «5 in 5», який цього року присвячений інноваціям на всіх етапах продовольчого ланцюжка. Щоб запобігти голоду і нестачі води внаслідок глобальних змін клімату, вчені запровадять нові технології, які докорінно змінять агросферу.

Про це повідомляє ресурс rb.ru.

Американська електронна корпорація IBM назвала 5 інновацій, які через 5 років змінять світ.

«Цифровий двійник»

Цифровий аналог агробізнесу визначатиме і фіксуватиме всі сільськогосподарські аспекти – від якості ґрунту і навичок механізаторів до вартості продукції на ринку.

З його допомогою фермери зможуть прогнозувати врожайність, а банки – аналізувати можливості господарств при наданні кредитів на розвиток бізнесу, навіть якщо у підприємця немає кредитної історії.

ЧитайтеУ світі назріває нова торгова війна. Мексиканські томати загрожують фермерам США

Блокчейн

Завдяки блокчейну та штучному інтелекту кожен учасник ланцюжка поставок буде точно знати, скільки продукції потрібно вирощувати, замовляти і відвантажувати. Це дасть змогу скоротити втрати продовольства.

Датчики патогенів

Будуть розроблені пристрої, які виявлятимуть патогени в продуктах харчування. Можуть бути портативні або вбудовані в мобільні телефони. Мобільні датчики зможуть сканувати продукти за кілька секунд.

Картотека мікробіома

Буде розроблено методику для швидкого аналізу генетики мікробів, що дасть змогу оцінювати безпечність їжі, а також використовувати мікроби для захисту продуктів.

Пластичне препарування

З’являться принципово нові способи переробки старого пластику. Уся харчова упаковка підлягатиме вторинній переробці.

Landlord раніше повідомляв про те, що голод, бідність та нестача води стали головними агротезами Давосу-2019.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також