Новини    17 вересня 2023 16:44

Cargill вирішив продати частку зернового бізнесу в рф

Рішення про продаж частки зернового термінала було ухвалено після того, як у березні трейдер пообіцяв припинити закупівлі на експорт у країні

Світовий гігант агробізнесу Cargill Inc. продає 25% акцій зернового термінала компанії KSK у російському порту “новоросійськ” місцевій компанії Delo Group, пише Bloomberg.

Рішення про продаж частки зернового термінала було ухвалено після того, як у березні трейдер пообіцяв припинити закупівлі на експорт у країні з липня.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Представник компанії повідомив, що продаж залежить від схвалення російського уряду та не впливає на інші операції Cargill у країні.

Документи щодо угоди знаходяться на розгляді в урядовій комісії з моніторингу іноземних інвестицій. Ми розраховуємо, що перевірка триватиме не понад місяць.

Світові експортери зерна відмовились постачати російське зерно та йдуть з ринку країни-терориста. До того ж компанії ще у березні почали опрацьовувати питання передачі свого бізнесу новим власникам, повідомляє мінАПК рф.

Довідка. Cargill — одна з найбільших глобальних агропромислових і торговельних компаній. Займається виробництвом і продажем зерна, олії, цукру, какао, м’яса, біопалива. Оперує у 70 країнах, веде торгівлю у 125 країнах світу. У бізнесах компанії працюють 155 тис. працівників.

Раніше повідомлялось, що два найбільших західних вантажовідправника російського зерна, Cargill і Viterra, припинять закупівлі на експорт.

Один із найбільших світових постачальників сільгосппродукції — американська Cargill – припинила експорт зерна з рф, компанія входила до першої десятки експортерів російського зерна.

До цього стало відомо, що один із найбільших світових постачальників сільгосппродукції — американська Cargill – припинить експорт зерна з рф, компанія входить до першої десятки експортерів російського зерна.

Нагадаємо, французька компанія Danone остаточно відмовляється від ведення бізнесу в росії. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Мінфін США вводить санкції щодо майже 100 об’єктів у військовій машині путіна. У санкційний список потрапила компанія “камАЗ” та її голова правління.

Європейський Союз працює над новим пакетом санкцій проти росії.
Світовий гігант агробізнесу Cargill розширив програму регенеративного сільського господарства в чотирьох європейських країнах — Франції, Німеччині, Польщі та Румунії — і в дев’яти штатах США

Вартість танкерів зростає слідом за цінами на сировину. Як свідчать дані Gibson Shipbrokers, значне зростання вартості демонструють танкери типу VLCC і Suezmax, водночас спостерігається значна розбіжність між зростанням цін на нові судна і судна, що були у використанні.

Під час повномасштабної війни російські військові завдали ракетні удари по двох великих зернових терміналах у Миколаєві, котрі належать міжнародним компаніям Viterra та Bunge Ltd.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...