Новини    30 березня 2023 14:04

Viterra за прикладом Cargill припинить експорт російського зерна – Bloomberg

Компанія може оголосити про рішення найближчим часом

Два найбільших західних вантажовідправника російського зерна, Cargill і Viterra, припинять закупівлі на експорт, повідомляє Bloomberg.

Viterra планує покинути російський експортний ринок і має намір оголосити про це рішення найближчим часом, повідомляють джерела, знайомі з цим питанням. Своєю чергою, з липня Cargill припинить експорт зерна, отриманого компанією з рф.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Російська сільгосппродукція не потрапила під санкції, але торгівлю можуть ускладнити обмеження для російських банків і державних компаній.

Viterra володіє 50% Таманського зернового термінала на березі Чорного моря.

Viterra і Cargill увійшли в шістку найбільших експортерів російської пшениці в першій половині сезону.

У своєму рішенні Cargill посилались на зростаючі проблеми, пов’язані з експортом зерна.

Довідка. Viterra — канадський зернопереробний бізнес, найбільший зернопереробник в країні, з історичним корінням, що сформувалося в прерійних зернопереробних кооперативах, серед яких знаковий Саскачеванський пшеничний пул.

Раніше стало відомо, що один із найбільших світових постачальників сільгосппродукції — американська Cargill – припинить експорт зерна з рф, компанія входить до першої десятки експортерів російського зерна.

Нагадаємо, французька компанія Danone остаточно відмовляється від ведення бізнесу в росії. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Мінфін США вводить санкції щодо майже 100 об’єктів у військовій машині путіна. У санкційний список потрапила компанія “камАЗ” та її голова правління.

Європейський Союз працює над новим пакетом санкцій проти росії.

Вартість танкерів зростає слідом за цінами на сировину. Як свідчать дані Gibson Shipbrokers, значне зростання вартості демонструють танкери типу VLCC і Suezmax, водночас спостерігається значна розбіжність між зростанням цін на нові судна і судна, що були у використанні.

Під час повномасштабної війни російські військові завдали ракетні удари по двох великих зернових терміналах у Миколаєві, котрі належать міжнародним компаніям Viterra та Bunge Ltd.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...