Новини / Елеватори     27 червня 2022 21:09

Росіяни розбили два зернові термінали у Миколаєві

Для американської компанії це вже другий обстріл потужностей в Україні.

Російські військові завдавати ракетні удари по двом великим зерновим терміналам у Миколаєві, котрі належать міжнародним компаніям Viterra та Bunge Ltd. Про це повідомляє WSJ.

Представники канадської агрокомпанії Viterra повідомили, що їх термінал горів. Компанія, яка частково належить сировинному гіганту Glencore PLC, заявила, що внаслідок цієї агресії один співробітник зазнав травмувань.

Представник американської трейдингової компанії Bunge зазначив, що на підприємстві жертв не було, водночас потужності компанії не працювали від початку повномасштабної війни. Для американської компанії це вже другий обстріл потужностей в Україні.

“Також постраждали великий завод із перероблення соняшникової олії та інші зернові термінали, і атака в середу стала другою атакою на Bunge”, — заявили в компанії.

Нагадаємо, неодноразово рф знищувала українські запаси зерна випускаючи ракета по елеваторах. Аграрії бояться зберігати урожай звичним чином, тому українці змушені шукати альтернативні рішення зберігання.

У Чернігові ІМК завершує відновлення своїх елеватора після російських обстрілів.

Раніше Landlord повідомляв, що на Чернігівщині будують елеваторний комплекс.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також