Новини    11 жовтня 2022 17:33

ЄС готує дев’ятий пакет санкцій проти рф — ЗМІ

Новим об’єктом європейських санкцій може стати також Білорусь

Європейський Союз працює над новим пакетом санкцій проти росії — вже дев’ятим з початку повномасштабної війни в Україні. Про це пише usm.

“Вже ведеться робота над потенційним новим пакетом санкцій ЄС щодо росії. Він може включити конфіскацію активів у росії, заборону на продаж власності та інші деталі, які розглядалися в попередніх раундах”, — повідомив редактор “Радіо Свобода! з питань Європи Рікард Юзвяк.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Новим об’єктом європейських санкцій може стати також Білорусь. Її було повністю виключено з восьмого санкційного пакета ЄС.

Питання Білорусі, безумовно, піднімуть на порядку денному зустрічі лідерів G7 сьогодні, 11 жовтня, заявила глава французької дипломатії Катрін Колонна. Вона попередила, що будь-яка додаткова підтримка Білоруссю війни рф в Україні призведе до додаткових санкцій.

6 жовтня Рада ЄС затвердила новий пакет економічних та індивідуальних санкцій проти рф. Зокрема, нові санкції ЄС стосуються людей та компаній з третіх країн, які допомагають росії обходити існуючі обмеження.

Нагадаємо, вартість танкерів зростає слідом за цінами на сировину. Як свідчать дані Gibson Shipbrokers, значне зростання вартості демонструють танкери типу VLCC і Suezmax, водночас спостерігається значна розбіжність між зростанням цін на нові судна і судна, що були у використанні.

Мінфін США вводить санкції щодо майже 100 об’єктів у військовій машині путіна. У санкційний список потрапила компанія “камАЗ” та її голова правління.

На саміті G7 ухвалили санкції за вивіз зерна з України.

Уряд на засіданні 27 вересня ухвалив постанову “Про заборону вивезення товарів з України на митну територію РФ”. Постанова буде діяти до дня припинення або скасування воєнного стану та припинення застосування РФ недружніх дій проти України.

Тим часом президент Володимир Зеленський закликав інвестувати в український експорт. Інвестування в український експорт може стати надприбутковим, запевнив він.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...