Новини / Фінанси     12 грудня 2022 17:05

Nestlé інвестує у новий завод на Волині майже $40 млн

Виробник вирішив розширити виробництво вермішелі в Україні

Швейцарська компанія Nestlé інвестує 39,4 мільйона доларів у відкриття нового виробництва у Смолигові Волинської області, повідомляє Forbes. Виробник вирішив розширити виробництво вермішелі в Україні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Разом з фабрикою в Торчині, виробнича мережа на Волині стане європейським регіональним хабом компанії для категорії кулінарних продуктів.

На виробництві, яке забезпечуватиме постачання продукції на ринок України та на інші європейські ринки, працевлаштують 1500 осіб.

“Це важливий крок для Nestlé, зроблений у дуже складний для країни час. Ми прагнемо створити хаб із виробництва харчових та кулінарних продуктів, забезпечуючи додаткові робочі місця й задовольняючи потреби українців і громадян інших європейських країн у високоякісних продуктах”, – заявив гендиректор Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі.

Нагадаємо, перший ресторан української кухні YOY у Дубаї (ОАЕ) відкрила київська компанія Moderza Group.

Проєкт на підтримку української продукції Ucare by FoodTech Shelf покликаний стати містком між європейськими ритейлерами та українськими виробниками. Окрім того, українці, які опинилися за кордоном, зможуть придбати улюблені продукти – солодощі, консерви чи снеки.

Пиво з буряковим, томатним та морквяним соком почали випускати у Польщі. Компанія Carrefour Polska оголосила, що випустила асортимент овочевого пива, який, за її словами, є першим у своєму роді в країні.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також