Новини    25 березня 2023 09:01

“Астарта” підбила перші підсумки співробітництва з Всесвітньою продовольчою програмою ООН


За рік співпраці з Всесвітньою продовольчою програмою ООН Астарта стала одним з її ключових постачальників продовольства для гуманітарних цілей в Україні.

Про це повідомили на сайті компанії.

“Партнерство з Всесвітньою продовольчою програмою ООН стало важливим напрацюванням для нашої компанії. На перших етапах ми здійснювали міжнародні та внутрішні перевезення їхніх гуманітарних вантажів. Пізніше продовжили співробітництво вже як постачальник продуктів харчування. Загалом ми перевезли 20,7 тис. тонн гуманітарних товарів і поставили майже 7 тис. тонн продовольства”, – зазначив Віктор Іванчик, засновник та СЕО Астарти.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Сталу співпрацю Астарті вдалося забезпечити і завдяки виконанню низки вимог міжнародної програми, серед яких обов’язкове проходження аудиту, забезпечення та контроль якості товарів, оперативне реагування на всі запити з боку ВПП ООН, суворе дотримання тендерних процедур, абсолютна прозорість та виключення корупційної складової.

Щоб підтримати малий та середній бізнес, Астарта залучає до співробітництва й інші українські компанії, зокрема виробників квасолі.

“Я вважаю, що український бізнес здатний виробляти якісну продукцію, щоб забезпечувати продовольчі програми міжнародної організації як в Україні, так і за її межами. Тому наша поточна співпраця має хорошу перспективу”, – додав Іванчик.

У планах компанії залучати нових надійних виробників в Україні, збільшувати обсяги та номенклатуру товарів, а також виробляти нові види товарів для забезпечення запитів Всесвітньої продовольчої програми ООН для подолання голоду у світі.

Читайте також: “Астарта” має намір збільшити площі під посів гірчиці

Довідка. “Астарта” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із перероблення сої в Полтавській області.

Нагадаємо, рада директорів агропромхолдингу “Астарта” (Astarta Holding N.V) ще 6 квітня 2022 р. ухвалила рішення про зміну країни реєстрації головного офісу.

Раніше Landlord повідомляв, що “Астарта” долучилась до програми гуманітарної допомоги ООН.

У квітні “Астарта” знизила реалізацію основної агропродукції в кілька разів. Проте зернових – навпаки збільшилися.

Агропромхолдинг “Астарта” завершив сезон цукроваріння 2022 року. Цукрові заводи переробили близько 2 млн т цукрових буряків, вирощених на полях агропромхолдингу та його партнерами-сільгосптоваровиробниками, і виробили з них 282 тис. т цукру.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...