Логістика

Логістика     2 години тому

Білорусь-Румунія: транзитний потяг з 32 контейнерними вагонами їхатиме через Україну

У березні через Україну почне курсувати новий регулярний поїзд, який сполучатиме Білорусь та Молдову. Відповідно – буде слідувати між станціями Удрицьк та Вадул-Сірет.

Читати далі

Логістика     18 години тому

Розподіл зерновозів на рік та приватна тяга: ТОП-5 порад для вирішення логістичних проблем зернотрейдерів

Сьогодні зернотрейдери часто зазнають збитків через дефіцит зерновозів або локомотивів на УЗ у розпал сезону. Аби зменшити логістичні ризики, учасники ринку самі пропонують шляхи вирішення ситуації. Наприклад, розподіляти зерновози не щодня, а раз на рік чи в сезон, проаналізувавши перед цим запити від власників елеваторів та аграріїв. Залучити більше приватної тяги та ввести персональну матеріальну відповідальність керівників доріг за рух зернових потягів.

Читати далі

Логістика     20 години тому

Транспортування зерна залізницею здорожчало на 70% – аграрії переорієнтовуються на річки та траси

Протягом 2018-го фактична вартість перевезення зерна УЗ збільшилася на 60-70%. Зокрема, зросли ціни на такі складові як оренда та перевезення продукції в зерновозах, додаткові коефіцієнти й розцінки «Укрзалізниці».

Читати далі

Логістика     20 лютого 2019 09:27

Аеропорт у Білій Церкві збільшить перевалку вантажів до 20 тонн у місяць

За умови повної реконструкції аеропорту під європейські авіаційні стандарти перевалка вантажів через аеродром Біла Церква за перший рік роботи може зрости до 20 т у місяць, а за другий рік – до 35 т у день.

Читати далі

Логістика     19 лютого 2019 17:56

Кернел за $64 млн купив найпотужнішого після УЗ залізничного оператора

Одна з дочірніх компаній агрохолдингу «Кернел» придбала 100% акцій потужного залізничного оператора «Рейл Транзит Карго Україна» («РТК-Україна»). Купівля всього статутного капіталу обійшлася компанії в $64 млн. Через борги «РТК» кінцева вартість угоди становила $49 млн.

Читати далі
Показати ще