Події / Календар     15 червня 2021 18:41

Організатори AGROSHOW запрошують разом відсвяткувати День фермера

На щорічній виставці AGROSHOW Ukraine, що відбудеться 16–18 червня в Черкасах, на гостей чекатиме яскрава програма з нагоди Всеукраїнського дня фермера

Аграріїв з усієї України запрошують відсвяткувати День фермера на щорічній виставці AGROSHOW Ukraine в Черкасах 16–18 червня. Організатори обіцяють, що це буде наймасштабніший агрофестиваль, та готують насичену програму святкування.

Що підготували організатори?

«Фестиваль інновацій». У рамках виставки, в якій візьмуть участь близько 200 компаній, пройде демонстрація рішень для точного землеробства, де 40 учасників представлять різні технології для управління господарством, обладнання, пристрої та агростартапи.

Шоу сільськогосподарської техніки. За традицією відкриватиме AGROSHOW парад тракторів. На виставці відвідувачі зможуть спостерігати за видовищними кільцевими перегонами тракторів. Вправні механізатори на потужній техніці об’їжджатимуть перешкоди та змагатимуться за першість. А навантажувачі будуть демонструвати складні технічні елементи на спеціально облаштованому майданчику.

Читайте: Євген Заіграєв: ми можемо за 5 хвилин погодити рішення про надання лізингу

Святковий концерт та нагородження. На AGROSHOW виступатимуть різні виконавці, а хедлайнером концерту стане NK — Настя Каменських. Протягом 3 днів задавати настрій будуть діджей-сети та виступи танцювальних гуртів. Аграріїв з усієї України нагороджуватимуть у різних номінаціях на головній сцені.
Дружнє застілля. Велике дружнє застілля — обов’язковий елемент кожного свята. Тому на заході буде організований великий намет, де можна буде відпочити та поспілкуватися. А в зоні фудкорту пройде фестиваль української кухні та барбекю.

Для всіх аграріїв, що приїдуть святкувати День фермера на AGROSHOW, організатори підготували багато цікавих сюрпризів та незабутніх шоу. Битва дівчат у багнюці, змагання «Бої за паї», розіграш цінних подарунків, серед яких побутова техніка, смарт-годинник, сертифікати на продукцію та послуги учасників виставки, — все це на AGROSHOW 2021.

Для всіх охочих вхід вільний протягом усього заходу, швидку реєстрацію можна пройти за посиланням або ж зробити це прямо на виставці. Організатори підкреслюють: захід відбудеться з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, Картопляний блокчейн буде проведений 26–27 серпня 2021 року

Читайте також