Новини / Інвестиції     04 вересня 2021 17:32

Зеленський домовився з Байденом про розвиток агробізнесу та отримав на це 3 млрд. дол.

США виділили Україні 3 мільярди доларів на проєкти в агробізнесі

Під час зустрічі президента Володимира Зеленського з американським колегою Джо Байденом у Вашингтоні, політики підписали “Меморандум про взаєморозуміння” в економічній галузі, у тому числі агробізнесі. США виділили Україні підтримку в розмірі 3 мільярди доларів. 

Також планується переглянути дію Угоди про торговельне та інвестиційне співробітництво на осінньому засіданні Верховної Ради.

Читайте: У Дніпропетровській області невідомі незаконно зайняли понад 74 га землі

“Особливо Джо Байден відзначив земельну, судову реформи. Всі бачать інфраструктурні зміни в Україні й той чи інший результат. Я задоволений, що на рівні президента США бачать позитив”, – заявив Володимир Зеленський.

Також Мінагрополітики підписало Меморандум про взаєморозуміння з американською компанією Lindsay щодо виробництва іригаційного обладнання в Україні. Lindsay висловила готовність інвестувати у створення виробництва повного комплексу іригаційного обладнання зі значним рівнем локалізації на наших теренах.

“Це ключова угода щодо залучення міжнародних фінансових інститутів до структурування національного оператора НАК “Вода України” та фінансування модернізації й розбудови іригаційної інфраструктури України”, – заявив міністр аграрної політики Роман Лещенко.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що інвестори зі США зацікавлені у проєктах альтернативної енергетики в АПК України.

Джерело: Офіс президента України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також