Спецпроекти / Інвестиції / Зелена енергетика     01 вересня 2021 13:00

Інвестори зі США зацікавлені у проєктах альтернативної енергетики в АПК України

В Україні потрібно створити організацію, до якої увійдуть українські промислові підприємства, що займаються біоетанолом. Тоді в країну прийдуть американські інвестори

Інвестори  у США зацікавлені профінансувати розвиток української альтернативної енергетики, що виробляється із аграрної сировини та біовідходів.

Про це повідомив, за результатами поїздки до США, у коментарі AgroPolit.com народний депутат, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Вадим Івченко.

“Ми зараз лише починаємо запроваджувати ринок біоетанолу, а у США вже 12% складає частка екологічних добавок до пального. До того ж вони вже знають як використовувати біопаливо другого покоління, тобто виготовленого не зі спеціально вирощеного для цього рапсу, а з відходів сільського господарства”, – каже він.

За його словами, саме відновлювальна енергетика може стати альтернативою газу.

“У більшості країнах світу розвиток відновлюваної енергетики підтримується на рівні державної політики, що спрямовується на зменшення видобутку та споживання в економічних галузях традиційних паливно-енергетичних ресурсів і, відповідно до цього, на підвищення рівня державної енергетичної безпеки. В Україні це не так”, – каже він.

Він зазначив, що головною проблемою розвитку відновлювальної енергетики є відсутність технічних можливостей та фінансування.

“В Україні потрібно створити організацію, до якої увійдуть українські промислові підприємства, що займаються біоетанолом, а також ті організації та представники, які відстоюють у нас розвиток “зеленої” енергетики. Саме так ми отримаємо максимальний результат і швидке залучення фінансів”, – пояснив Івченко.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також