Новини / Фінанси     08 квітня 2019 12:58

За крадіжки зерна власника Агроінвестгруп оголошено в розшук

Національна поліція оголосила в розшук власника Агроінвестгруп Миколу Кучеренка і його сина Віталія у зв’язку присвоєнням і розтратою чужого майна. Суд дозволив затримати їх з метою приводу. Позови проти холдингу подала низка агрокомпаній та банків.

Про це повідомляє Економічна правда.

За даними МВС, Миколі й Віталію Кучеренкам загрожує позбавлення волі на термін від 7 до 12 років із конфіскацією майна та забороною займатися певною діяльністю протягом трьох років.

Читайте: Кожен третій у країнах Близького Сходу вважається бідним через нестачу води

Проти Агроінвестгруп позиваються міжнародні трейдери: Soufflet, Bunge, Quadra Commodities, компанії «Дельта Вілмар», «Греін Експорт», а також банки «Таскомбанк» і «Райфайзен Банк Аваль».

Як повідомлялося, в лютому в «Аграрному фонді» заявили про можливе розкрадання зерна, і охорона шести елеваторів, які належать до групи компаній ТОВ «Агроінвестгруп», не допустила співробітників «Аграрного фонду» на територію підприємств для планової перевірки.

«Аграрний фонд» подав заяву до поліції з проханням розпочати досудове розслідування. Національна поліція відкрила кримінальне провадження за фактом розкрадання майна посадовими особами «Агроінвестгруп».

Як повідомляв Landlord, холдинг «Агроінвестгруп» заборгував як українським, так і іноземним компаніям від $80 до $120 млн. За попередніми оцінками, від махінацій постраждало понад 20 компаній.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також