Новини    06 квітня 2018 16:03

З два дні Азовський рибоохоронний патруль виявив порушень на 220 тисяч гривень


В період з 4 по 5 квітня Азовський рибоохоронний патруль виявив вісім порушень правил рибальства, п’ять з яких зафіксовані на річці Кальміус. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству внаслідок цих порушень, склала більше 220 тисяч гривень. Про це повідомили у прес-службі Державного агентства рибного господарства України.

«П’ятого квітня опівдні патрульні затримали чоловіка, який ловив біоресурси однією сіткою «павук». При огляді речей порушника виявлено рибу піленгас (молодь) в кількості 24 екземпляра, вагою 1,5 кілограм. Сума збитків склала 16320 гривень. Порушення сталось на р. Кальміус, в Лівобережному районі міста Маріуполь», – звітують у Держрибагентстві.

Та додали, що цього ж дня у громадянина вилучено сітку та рибу піленгас (молодь) – 154 штуки, 1  тарань загальною вагою 7 кілограм. Рибалка, порушуючи законодавство, завдав збитків державі на суму 104805 грн.

«Четвертого квітня на цій же річці працівники патруля проводили рибоохоронний захід, під час якого затримали браконьєра. Чоловік ловив рибу забороненим знаряддям лову – сіткою «павук». При цьому він встиг зловити 17 екземплярів піленгасу, вагою всього 1,2 кілограм. Збитки по даному факту склали 11560 гривень.

Згідно інформації, ще один порушник, використовуючи сітку «павук», впіймав 30 екземплярів риби піленгас, загальною вагою 2 кілограма. Незаконними діями браконьєр завдав збитків рибній галузі на суму 20400 гривень. В цій же місцевості о 22 годині було зафіксовано ще одне порушення. У сітку, яку розставив громадянин потрапило 33 екземпляри риби піленгас, вагою 1,5 кілограма. Завдано збитків у розмірі 22440 гривень.

«Також під час проведення спільного рейду з працівниками поліції на узбережжі Азовського моря в районі Бердянської коси було виявлено двох браконьєрів. Чоловіки займались незаконним ловом риби забороненим знаряддям лову – ятером. Під час затримання було виявлено біоресурси в такій кількості: креветки – 2015 екземплярів, атерина – 35 екземплярів, бичок – 30 екземплярів, піленгас -14 екземплярів. Збитки, завдані внаслідок цього порушення, становлять 13 056 гривень», – повідомили в агентстві.

На всіх порушників складено адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП.

В Держрибагентстві додали, що у всіх 26 територіальних управліннях створено «гарячі» лінії. Громадяни можуть звертатися на номери цих ліній, якщо помітили порушення правил рибальства або незаконний продаж риби в точках продажу. А також можна телефонувати для роз’яснення правил любительського та спортивного рибальства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...