Новини    12 грудня 2022 20:17

З 1 січня 2023 року у Maersk призначать нового гендиректора

Сорен Скоу, який перебуває на посаді з 2016 року, передасть її Вінсенту Клерку

Рада директорів A.P. Moller — Maersk A/S оприлюднила плани щодо зміни CEO. Сорен Скоу, який перебуває на посаді з 2016 року, передасть її Вінсенту Клерку, який зараз очолює бізнес-сегмент групи Ocean & Logistic. Зміна керівництва відбудеться 1 січня 2023 року, інформує usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Клерк працює в Maersk Line з 1997 року. У 2012 році він увійшов до складу правління A. P. Moller – Maersk, 2015 року його призначили Chief Commercial Officer Martsk Line, 2017 року він був уже виконавчим віцепрезидентом і Chief Commercial Officer A.P. Moller – Maersk A/S, а також головою Ради директорів Damco.

Раніше Maersk опублікувала фінансовий звіт за 3-й квартал. Зростання виторгу відбулося по трьох основних напрямках – Ocean, Logistics & Services та Terminals.

Стало відомо, що продовольча компанія Cargill призначила нового гендиректора.

Читайте такожНайбільша у світі контейнерна компанія Maersk припиняє діяльність у росії

Довідка. A.P. Moller-Maersk — інтегрований транспортно-логістичний холдинг, до складу якого входять найбільша судноплавна лінія світу, оператор контейнерних терміналів, компанії логістичного та виробничого секторів. Корпорація представлена у 130 країнах. Штат — близько 90 тис. співробітників.

Нагадаємо, данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Працівникам російського автозаводу виділять ділянки під картоплю через “складне економічне становище”.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...